PDA

Zobacz pełną wersję : tolista-komponent



rozmos
10-06-2007, 16:42
Witam!
Mam pewien problem, mianowicie poszukuje komponent aby wstawić button na moją strone!
Zgłosiłem swoją strone do pewnej toplisty i oni ode mnie oczekują że wstawie do działu toplisty kod który podali, ale pewnie potrzebuje jakiś komponent aby wstawić ten kod i nie moge znaleźć.
Mam nadzieje że mi pomożecie, będe wdzieczny;)

zwiastun
10-06-2007, 17:03
Nie poitrzebujesz. tworzysz włąsny moduł (Moduły => Nowy) , wklejasz kod i publikujesz moduł

rozmos
10-06-2007, 21:09
Coś mi nie wychodzi stworzyłem moduł, przy tworzeniu wkleiłem kod do treści i opublikowałem i mi nie wyszlo, pod działem widniał kod zamiast buttona

taki kod musze wkleiłem---<a href="http://dbcon.top-100.pl/?we=rozmos1"><SPAN style="width:120px;height:40px;overflow:hidden;background :#EE8800;border:2px;border-color:#FFAA22;border-style:outset;padding:5px;font:bold 11px verdana;color:white;text-decoration:none;text-align:center;cursor:pointer">Dragon Ball Toplista</SPAN></a>
I taki pozostał a ma z tego wyjść button(obrazek)

Co robie źle?? oto moja strona możecie zoabczyć na samym dole dział Toplisty i tam widać ten błąd- www.teamofgoku.yoyo.pl

Dylek
10-06-2007, 21:45
Wylacz edytor i wstaw kod w trybie HTML

rozmos
11-06-2007, 15:27
OK już wszystko gra znalazłem u was na stronce moduł do kodu html i sie udało, dzieki za pomoc i chęci :D