PDA

Zobacz pełną wersję : Czym jest uprawnienie "spcjal"?



Misiek23
25-02-2006, 21:05
W joomli sa uprawnienia na pokazywanie wybranych elementow/modulow/komponentow dla registred/public/spcjal a czy to ostatnie specjal jest jakas mieszanka i mozna je wyedytowac aby dany element byl np. widoczny po zalogowaniu sie ale nie nadawac mu uprawnien registred!

Czy moze byc taki przyklad dzialania specjal uprawnien: 5 elelmentow main menu jest widocznych dla wszystkich, po zalogowaniu sie z tych pieciu znikaja 2 ktorym zostaly nadane uprwnienia specjal - widoczne dla public, nie widoczone dla registred.

Czy ktos mi moze pomoc rozszyfrowac te uprawnienia i gdzie sie zmienia dla nich wartosci i czy to wogule jest to o czym tu napisalem??? Pozdrowka

stone
25-02-2006, 21:23
w celu zapoznania się z grupami polecam serwis www.pomoc.joomla.pl
Natomiast cos co jest widoczne dla public bedzie tez zawsze widoczne dal innych grup

Misiek23
25-02-2006, 21:34
Dzieki za link na pewno mi sie przyda! Widze, ze ma Pan duzo postow i ma troche wiedzy na temt joomli. Przy okazji to nie wie Pan jak zrobic to co napisalem w poprzednim artykule czyli czy jest mozliwosc tak skonfigurowania Joomli zeby w mainmenu po zalogowaniu sie znikaly jakies elelmnty z mainmenu np. napis Strona główna
Bo o to wlasciwie mi chodzi caly czas:)
Prosze bardzo o pomoc!

zwiastun
25-02-2006, 22:29
Bystry jesteś. Bądx jeszcze bystrzejszy i poczytaj zasady piosania postów!