PDA

Zobacz pełną wersję : Sepator



-K@mil-
25-02-2006, 21:31
Jak zrobic pusta przerwe w menu miedzy jedna pozycja o druga?
Sepatorem mi nie wychodzi, bo tam musi byc wpisany wzorek (pustego nie przyjmuje) :(

danieladrianka
25-02-2006, 21:47
wstaw sobie spacje to i bedzie puste ;)

-K@mil-
25-02-2006, 21:54
Na pomysl ze spacja tez wpadlem, ale nie jest tak latwo.
Po jej wstawieniu sepator znika. Nie ma przerwy :(

Misiek23
25-02-2006, 22:02
Mialem ten sam problem i juz go usunelem!

Wszystko zalezy od pliku style_css templatki szukaj okreslenia margin: Beda to margiensesy od gory do dolu modulu wyswietlanego na stronie.

Jezeli na stronie glownej templatki index.php masz kolorowe podklady (background) dla danego modulu w menu i masz zbajerowane nadstawki dla danego tytulu wtedy poprzesuwaja Ci sie nadastwki z tytulami na dol i bedzie to wdoczne. Bedziesz musial rowniez usunuc tlo background dla tych modulow!
Jak czegos nie bedziesz wiedzial to dawaj jaka masz templatke to Ci pomoge bardziej.
Powodzonka

Misiek23
25-02-2006, 22:04
A jezeli chodzi Ci tylko przerwy miedzy linkami do roznych stron w jednym menu (module) to musisz w templace szukac takich okreslen jak padding-left, right, itd.

danieladrianka
25-02-2006, 22:10
no wlasnie sprawdzalem i jakby nie patrzec za kazdym razem po wstawieniu spacji mam pusty separator na stronie ! hmm sprawdz jeszcze raz ;)

-K@mil-
25-02-2006, 22:11
Tak jak pisalem po wstawieniu spacji sepator znikal (moze to wina templarki ?).
Na szczescie znalazlem juz rozwiazanie. Bylo on banalne (sam sie dziwie ze wczesniej na to nie wpadlem).
W nazwie wpisalem po prostu <br> :D

-K@mil-
25-02-2006, 23:35
no wlasnie sprawdzalem i jakby nie patrzec za kazdym razem po wstawieniu spacji mam pusty separator na stronie ! hmm sprawdz jeszcze raz ;)

Chodzi o przerwe miedzy jednym linkiem w menu a drugim. Chce oddzielic kilka linkow od reszty.

GOGOKOM
02-10-2007, 14:02
Wiem, że wątek stary ale miałem podobny problem i wstawiłem "twardą spację html" tzn. &nbsp; dla nie zorientowanych i pomogło. Grzebanie w CSS nic nie dawało (templates aduaya).