PDA

Zobacz pełną wersję : tresć - artykułów -przenieść na inną Jooomle



projo
26-02-2006, 06:13
Mam strone -juz sa tam atykuły ststyczne newsy faq -serwer tenn jest darmowy jak pprzeniesc (które katalogi) taka tresc na inny juz wiekszy serwer

viper
26-02-2006, 09:31
Skopiować na nowy serwr pliki i bazę w której masz zapisane artykuły i poprawić konfigurację.
Przeszukaj forum i zajrzyj do pomocy a znajdziesz potrzebne informacje.
Pozdrawiam

projo
27-02-2006, 06:17
ale z jakiego katalogu ? na jakich sa katalogo artkułow statycznych i aktualności
szukamnon stop na forum

viper
27-02-2006, 18:15
ale z jakiego katalogu ? na jakich sa katalogo artkułow statycznych i aktualności
szukamnon stop na forum

STOP

Zły kierunek myślenie. Joomla to nie statyczna witryna w której każdy artykuł ma swój plik. Joomla jest inaczej rozwiązana tu każdy artykuł jest na bieżąco tworzony z "magazynu " jakim jest baza danych. W Joomli by przenieść artykuły wystarczy zainstalować na innym serwerze Joomle i przenieś tylko bazę danych z partykułami.
Proponuje Ci zadanie domowe w postaci przeczytania artykułów pt Rady Anny (http://www.joomlademo.pl/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=1&id=180&Itemid=75) to powinno zmienić Twój kierunek myślenia.
Dobrze odrób to zadanie bo w przeciwnym razie zamiast mojej rady dostaniesz jedynkę od Zwiastuna.:rolleyes:
Pozdrawiam.

Ps . wiem wiem tam jest napisane o mambo ale te rady będą chyba jeszcze aktualne nawet z wersją Joomli 1.5

livio
27-02-2006, 19:12
Kurcze, Viper, będzie z Ciebie nauczyciel Joomli! :D.