PDA

Zobacz pełną wersję : instalacja joomla +domeny.pl (pomocy) !!!!!



RMag
17-06-2007, 10:57
witam mam takie problemy

PHP: wersja >= 4.1.0 Tak - - obsługa kompresji zlib dostępne - - obsługa XML dostępne - - obsługa MySQL dostępne configuration.php zapisywanie możliwe Katalog tymczasowy zapisywanie niemożliwe /tmp
(1 co mogę zribć aby Katalog tymczasowy był zapisywalny gdzie to zmienić ????


następna sprawa Zmienna PHP register_globals ustawiona jest ’ON’ zamiast ’OFF’ jak to zmienić ????


kolejna sprawa



stawienie Zalecane Bieżące Safe Mode:: OFF: ON
Display Errors:: ON: ON
File Uploads:: ON: ON
Magic Quotes GPC:: ON: ON
Magic Quotes Runtime:: OFF: OFF
Register Globals:: OFF: ON
Output Buffering:: OFF: OFF
Session auto start:: OFF: OFF
Joomla! Emulacja Register Globals: OFF: OFF
czy może tak zostać ???? czy musi być to zmienione (gdzie to zrobić ) ???




następna sprawa


Ustawienie Zalecane Bieżące allow_url_fopen OFF ON short_open_tag OFF ON post_max_size 8M 14M upload_max_filesize 2M 14M default_socket_timeout (in sec.) 30 60 max_execution_time (in sec.) 30 60

jak zmienić ????????????????????????????????????



kolejna sprawa

administrator/backups/zapisywanie niemożliweadministrator/components/zapisywanie niemożliweadministrator/modules/zapisywanie niemożliweadministrator/templates/zapisywanie niemożliwe
cache/zapisywanie niemożliwecomponents/zapisywanie niemożliweimages/zapisywanie niemożliweimages/banners/zapisywanie niemożliweimages/stories/zapisywanie niemożliwelanguage/zapisywanie niemożliwemambots/zapisywanie niemożliwemambots/content/zapisywanie niemożliwemambots/editors/zapisywanie niemożliwemambots/editors-xtd/zapisywanie niemożliwemambots/search/zapisywanie niemożliwemambots/system/zapisywanie niemożliwemedia/zapisywanie niemożliwemodules/zapisywanie niemożliwetemplates/

ustawienia katalogów są 755 a plików 644 !!!!!!!!!!! co zrobić ???????




Wiem trochę tego jest męcze sie z tym juz 2 tygodnie pomocy !!!!!

Dylek
17-06-2007, 15:14
W ciagu dwoch tygodni powinienes nie dosc ze przeczytac pomoc.joomla.pl to na jej podstawie mozna samemu ksiazke napisac. Instalacja Joomli byla tyle razy opisywana, ze wstydzilbys sie pytac. No ale masz - czytaj na przyklad to (http://www.joomlapl.com/content/view/12/26/).