PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.0.8pl



stone
27-02-2006, 00:15
Jeszcze dziś powinna się ukazać do pobrania wersja Joomli 1.0.8pl na razie w wersji beta. Bardzo prosimy o zgłaszanie wszelkich błedów i niedociągnięć w tym i tylko w tym wątku!!!

zwiastun
27-02-2006, 17:20
Jeśli pobrałeś 1.08 PL dziś (27) przed godziną 16.00, popraw nazwę katalogu /installation

:) "Wcięło" jedno l. Dla pewności wielkimi literami. Ma być: instaLLation

O 16. pakiet został podmieniony.

narcyzek
27-02-2006, 22:15
Witam,
Ok, wszystko działa jak należy. Instalowałem przed 16.
Podczas instalacji należy raczej podać katalog jako /instalation
Potem trzeba było zmienić nazwę na serwerze (położenie plików na serwerze), bo wskazywało nie na katalog główny, lecz na katalog /instalation
Wszystko szło na domenie strefa.pl
Pozdrawiam. Marcin

bski
28-02-2006, 00:31
Ogólnie bardzo wporzo.
Z zauważonych na szybko: krzaczki podczas instalacji oraz błąd wyskakujący przy próbie zrzucenia do pdfa - The font 'Verdana' contains a bad /BBbox.
Testowa instalacja na home.pl
pozdro
bski

viper
28-02-2006, 01:15
Ogólnie bardzo wporzo.
....... błąd wyskakujący przy próbie zrzucenia do pdfa - The font 'Verdana' contains a bad /BBbox.
.....
pozdro
bski
kiedy ściągłeś paczkę?
JA ściągłem paczkę o godz 18 wczoraj i tego błędu nie było , specjalnie sprawdziłem bo wiedziałem o nim wcześniej i sprawdzałem czy został usunięty . instalacja bez krzaczków
Xampp i adobe acrobat 7

Viking
28-02-2006, 05:09
Templatka została wydana przedwcześnie ;] tutaj (http://www.joomla.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=15&id=118&func=fileinfo)można pobrać wersje beta przeznaczoną do testów. a tutaj (http://praktyki.atr.bydgoszcz.pl/107/)obejrzeć w działaniu.

Wersja templatki, która ukazała się z dystrybucją Joomla 1.0.8 PL Beta może być w najlepszym przypadku traktowana jako Alfa.

bski
28-02-2006, 10:29
kiedy ściągłeś paczkę?
JA ściągłem paczkę o godz 18 wczoraj i tego błędu nie było , specjalnie sprawdziłem bo wiedziałem o nim wcześniej i sprawdzałem czy został usunięty . instalacja bez krzaczków
Xampp i adobe acrobat 7

Instalowałem po 23.

qba
28-02-2006, 21:21
witam
mam pytanie minimalnie odbiegajace od tematu,
jak bedzie wygladal update strony postawionej na tej (chyba troszke experymetalnej) wersji do 1.0.9 czy tez 1.1?
czy bedzie on stwarzal jakies wieksze problemy czy tez nie da sie tego przewidziec?

stone
28-02-2006, 21:35
nie będzie on stwarzał większych problemów niż aktualizacja standartowej wersji, Oczywiście aktualizacja będzie musiała być pobrana z naszej strony

Nolt
28-02-2006, 22:23
czesc. sorry ze pisze tutaj ale bledow raczej nie zauwazylem, i mam pytanie kiedy bedzie do pobrania finalna wersja 1.0.8 gdyz zalezy mi na rozpoczecie budowy strony na stabilnej wersji nie na becie ;) dzieki i pozdrawiam

stone
28-02-2006, 22:33
Cały czas czekamy na uwagi, uzupełniane są jeszcze przykłady. Mogę tylko powiedzieć że wkrótce, to znaczy jak nic dużego nie wyjdzie 2-3dni

piwo
28-02-2006, 22:44
Templatka została wydana przedwcześnie ;] tutaj (http://www.joomla.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=15&id=118&func=fileinfo)można pobrać wersje beta przeznaczoną do testów. a tutaj (http://praktyki.atr.bydgoszcz.pl/107/)obejrzeć w działaniu.

A propos templatki Romana chciałbym wtrącić swoje 3 grosze.
Fajnie, że pojawiają się templatki zrywające z archaicznym projektowaniem w oparciu o tabele, ale autor polskiej wersji templatki nie ustrzegł się kilku błędów:
1. w nowej wersji nie wiedzieć czemu na samym początku pojawia się znacznik <big></big> ?????
2. znacznik <center> występuje w kodzie dwukrotnie (owszem w wersji XHTML 1.0 Transitional można go jeszcze użyć), ale w takim razie, czemu ma służyć css?
3. <body id="body">? a nie prościej byłoby napisać <body> i w arkuszu styli odwołać się bezpośrednio do znacznika?
4. propnuję sprawdzić arkusze stylów w validatorze css http://jigsaw.w3.org/css-validator/

Tak poza tym, to dobrze, że pojawiają się takie templatki. Na dzień dzisiejszy w Joomli najbardziej drażni mnie kod html, który generuje. Wiem, że do wykonania jest wiele pracy. Poprawne formatki zrobione wg. standardów to kropla w morzu potrzeb. Bo co z tego, jeżeli templatka jest bez tabelek, jak na nich opiera się kod generowany przez komponenty i moduły.

A przecież kod strony zrobiony zgodnie ze standardami to przecież większa wydajność całego systemu, mniejsze objętościowo pliki (z pewnością ważne dla tych co mają serwisy na kontach z ograniczonym transferem) i co również istotne, lepsze pozycjonowanie w przeglądarkach.

Przyglądałem się planom rozwojowym Joomli i widzę, że nadchodzi lepsze. Czekam na moment kiedy warstwa prezentacji zostanie całkowicie odseparowana od warstwy logicznej. Wtedy IMHO Joomla będzie wreszcie dobrym CMS'em.

Viking
28-02-2006, 23:59
1. w nowej wersji nie wiedzieć czemu na samym początku pojawia się znacznik <big></big> ?????
Potrzebowalem jakis znacznik jako celownik dla javascriptu


2. znacznik <center> występuje w kodzie dwukrotnie (owszem w wersji XHTML 1.0 Transitional można go jeszcze użyć), ale w takim razie, czemu ma służyć css?
Lenistwo ale to dopiero beta


3. <body id="body">? a nie prościej byłoby napisać <body> i w arkuszu styli odwołać się bezpośrednio do znacznika?
Nie poniewaz wraper i edytor tez ma swoje body - nie mowiac o ewentualnym podlaczeniu forum


4. propnuję sprawdzić arkusze stylów w validatorze css http://jigsaw.w3.org/css-validator/ (http://jigsaw.w3.org/css-validator/)

Znam, patrzylem - choc nie zagladam po kazdej zmianie
overflow-x obsluguja wszystkie glowne przegladarki oprocz Opery.


Tak poza tym, to dobrze, że pojawiają się takie templatki. Na dzień dzisiejszy w Joomli najbardziej drażni mnie kod html, który generuje. Wiem, że do wykonania jest wiele pracy. Poprawne formatki zrobione wg. standardów to kropla w morzu potrzeb. Bo co z tego, jeżeli templatka jest bez tabelek, jak na nich opiera się kod generowany przez komponenty i moduły.
Mnie tez to drazni tym bardziej ze musialem uzywac absurdalych semantycznie mykow by to okielznac

Viking
01-03-2006, 00:01
Najwazniejszego zapomnialem! Strasznie dziekuje że zadala(e)s sobie trud zeby to przejzec!!!

kubaszek
01-03-2006, 08:15
1. Podczas instalacji wersja się przedstawia jako 1.07.PL
2. W Admin - użytkownik - jest "Edytor uźytkownika" a w podpowiedzi także
"Wybierz edytor WYSIWYG dla tego uźytkownika"

stone
01-03-2006, 10:36
Co do 1. to chyba myslisz wersje instalatora jak sie wyswietla u góry z wersja Joomli:)
Co do 2. będzie poprawione
Dzięki

zwiastun
01-03-2006, 16:30
Nie myli, już jest poprawione

bski
02-03-2006, 23:11
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale przy logowaniu admina (po wybraniu z menu administrator) w standardowo pojawiającym się podpisie "Joomla! (http://www.joomla.org/) wolnym oprogramowaniem udostępnianym dostępnym na warunkach licencji GNU/GPL (http://amleczko.home.pl/filbar/polskajumla/administrator/index.php?option=com_content&task=view&id=344&Itemid=4)." kliknięcie w GNU/GPL otwiera tą samą stronę.
pozdro

LukaszP
05-03-2006, 10:44
Notice: Undefined property: COMP_TRASH_NUMBER in /home/space/public_html/portal/administrator/components/com_trash/admin.trash.html.php on line 250
:
13

w momencie usuwania rzeczy z kosza

zwiastun
05-03-2006, 12:06
Dzięki, poprawione

zwiastun
05-03-2006, 12:08
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale przy logowaniu admina (po wybraniu z menu administrator) w standardowo pojawiającym się podpisie "Joomla! (http://www.joomla.org/) wolnym oprogramowaniem udostępnianym dostępnym na warunkach licencji GNU/GPL (http://amleczko.home.pl/filbar/polskajumla/administrator/index.php?option=com_content&task=view&id=344&Itemid=4)." kliknięcie w GNU/GPL otwiera tą samą stronę.
pozdro
już nie
Dzięki

zwiastun
05-03-2006, 12:11
2. W Admin - użytkownik - jest "Edytor uźytkownika" a w podpowiedzi także
"Wybierz edytor WYSIWYG dla tego uźytkownika"
Tak jak w oryginale. Czasem pomoc kontekstowa jest nieznacznym rozszerzeniem zrozumiałej informacji np. w samej opcji.

zwiastun
05-03-2006, 21:09
Zapraszam na premierę:

DEMO JOOMLA 1.08 PL (http://www.joomla.pl/demo/)

darks
05-03-2006, 23:26
Zapraszam na premierę:

DEMO JOOMLA 1.08 PL (http://www.joomla.pl/demo/)

będzie jakaś łata pozwalająca przejsć z 1.07PL? czy trzeba nadpisać pliki?

zwiastun
05-03-2006, 23:37
Łatka będzie, ale najprościej nadpisac

darks
06-03-2006, 00:18
Łatka będzie, ale najprościej nadpisac
ok, tylko jakie pliki muszę zostawić? albo jakie nadpisać?

stone
06-03-2006, 08:51
nadpisujesz całość z wyjątkiem pliku configuration.php
chyba że cos w jakiś plikach zmieniałes wtedy te zmiany będziesz musiał dokonać w nowo wgranych plikach.
Po nadpisaniu idziesz do panelu administratora i zapisujesz ustawienia globalne, dzięki temu zaktualizuje Ci plik configuration.php

Lemik
07-03-2006, 21:13
1> a że tak zapytam, a co z tymi dodatkami które modyfikują joomle przy ich instalacji? Teraz będę musiał przeglądać każdy moduł, komponent czy mi działa prawidłowo? Nadpisywać czy czekać na łatkę?

2> może by tak wypisać ładnie wszystkie zmiany w tej wersji w stosunku do poprzedniej, czytałem "CHANGELOG", ale może by go przedstawić w postaci polskiej dla mniej zamożnych w angielski :)

Sova
08-03-2006, 00:47
może by tak wypisać ładnie wszystkie zmiany w tej wersji w stosunku do poprzedniej, czytałem "CHANGELOG", ale może by go przedstawić w postaci polskiej dla mniej zamożnych w angielski :)

W sumie nawet to nie jest głupi pomysł. Parę razy się spotkałem z podobnymi pytankami w stylu: a co się zmienilo? a duzo tych zmian? itp itd.

Hmm może by tak publikować przy każdym nowym wydaniu listę zmian? Czesto to zacheca do zrobienia upload'u takiego szarego użytkownika poprzednich wersji.

Lemik
08-03-2006, 00:51
dokładnie, a z tego co widziałem zmian w 1.08 jest naprawdę dużo w stosunku do poprzednich wydań :)

Viking
08-03-2006, 03:00
Panowie Postulatorzy..!

Może znajdzie się wśród was lub niekoniecznie ktoś komu by się chciało przetłumaczyć?

Stały/aktywny zespół Joomla PL jest malutki i zapracowany... Dzięki jego ciężkiej pracy oddaliśmy polskim użytkownikom wersję Joomli z dużą wartością dodaną (przykładowa treść pozwalająca się zorientować w Joomli i to nie tylko zupełnym nowicjuszom ;) , unikalna templatka etc.). Na to choć z oporami starczyło nam czasu i zrobiliśmy to najlepiej jak umieli. Na tłumaczenie Listy zmian niestety nie - choć zgadzam sie, że byłoby warto :)

To jak? Pomożecie?!

Lemik
09-03-2006, 20:26
Ja tam i mógłbym przetłumaczyć, ale nie znam jeszcze wszystkich tajników joomli, jestem początkujący, więc mogłoby to być tłumaczenie dosyć śmieszne i niekoniecznie zgodne z prawdą :D

DarkOfTheMoon
09-03-2006, 21:24
Zerknijcie u siebie czy działa wysyłanie wiadomości z menu "Napisz do nas" - innymi słowy komponent com_contact. Testowałem u siebie, testowałem na wyżej wymienionym linku "demo" i e-maile nie docierają pod wpisywane adresy.

Kolejna sprawa tycząca tego samego miejsca, na "demo" jest, a w wersji stable nie ma opcji "Zaznacz, aby otrzymać kopię tej wiadomości na swój adres e-mail".

Sorry, że na razie wytykam, a nie pomagam, mam nadzieję, że za jakiś czas ;-) to się zmieni...

Viking
09-03-2006, 21:35
Ja tam i mógłbym przetłumaczyć, ale nie znam jeszcze wszystkich tajników joomli, jestem początkujący, więc mogłoby to być tłumaczenie dosyć śmieszne i niekoniecznie zgodne z prawdą :D

Jak przetłumaczysz to ktoś z nas może to sprawdzić - to dużo mniej roboty...
Więc jeśli faktycznie możesz to tłumacz!

Pozdrawiam

DarkOfTheMoon
10-03-2006, 14:05
Przy instalacji nowych komponentów joomla bardzo dziwnie ustawia właściciela pliku (nie uprawnienia), użytkownik (UID) ustawiany jest na "www (999)". Z takimi plikami niewiele później można zrobić, żaden klasyczny program ftp nie potrafi ich wykasować, zmienić uprawnień czy nadpisać.
Wczoraj instalowałem swój komponent i jak to czasami bywa zrobiłem jakiegoś byczka w pliku instalacyjnym. Joomla grzecznie mnie o tym poinformowała, ja byczka poprawiłem, instaluję ponownie, ale Joomla grzecznie mnie informuje, że nie może dokonać instalacji (katalogi istnieją). No i co teraz? Za diabła nie mogłem ich niczym ruszyć, dopiero komponent joomlaXplorer potrafił je wykasować.

Tak sobie teraz myślę, czy nie jest to przypadkiem efekt ustawień php, konkretnie: safe ON?

zwiastun
10-03-2006, 17:50
Tak, niestety jest. To nie kwestia bezpiecznego trybu, ale zmiana właściciela plików, katalogów. Nie wnikałem głębiej. W skryptach Joomla! nie spotkałem wszakże poleceń zmieniających właściciela (co nie znaczy że ich tam nie ma). I tak sobie myślę, czy to przypadkiem nie ustawienia na serwerach? Może ktoś, kto zna tę problematykę, przeanalizowałby problem?

stone
10-03-2006, 23:13
Dobrze sie sprawdza w takich wypadach menadżer plikow spod joomli joomlaxplorer

DarkOfTheMoon
11-03-2006, 19:59
Dobrze sie sprawdza w takich wypadach menadżer plikow spod joomli joomlaxplorer

Tak jak napisałem wcześniej "potrafi kasować", ale uprawnień już nie zmienisz...

Jednym słowem:

UWAGA: Jeżeli przyjdzie wam do głowy głupi pomysł zrobienia czystki na serwerze, najpierw odpalcie joomlaXplorer i usuńcie nim wszystkie katalogi i pliki mające dziwnego właściciela! W przeciwnym razie?

Oto hipotetyczny przykład: Na serwerze siedzi Joomla 1.0.7, pojawia się 1.0.8, serwis nie jest jeszcze czynny więc czemu nie wywalić starego i nie zainstalować "świerzynki". No to do roboty! Program ftp i czyszczonko serwera czyli wielkie DELETE. Nagle okazuje się, że nie można usunąć wielu katalogów i plików (generalnie powstałych przy instalacji dodatkowych komponentów). No dobrze, myślimy, zainstalujemy nową wersję + komponent joomlaXplorer i wyczyścimy do końca. Dobrze, ale co w sytuacji, kiedy joomlaXplorer był już zainstalowany, katalog pozostał jako nienadpisywalny i nie usuwalny śmieć???! Wszystkiego najlepszego...

stone
11-03-2006, 21:02
tylko spokojnie, bez niepotrzebnej paniki:)

I. administrator serwera ma możliwość przypisania wszystkich plików z Twoich katalogów do twojej grupy, co rozwiązyję problem juz zainstalowanych dodatków. Wystarczy poprosic go o to
II. Joomlaxprorer pozwal zmieniac ustawienia, nawet wraz ze strukturą w podkatalogach, ale dotyczy to tylko tych które są niedostępne z poziomy ftp.
III. Czasem kasowanie z poziomu serwera działa.

Także nie twierdze ze nie jest to utrudnienie, bo jest, o czym wie każdy kto popracuje z joomla przez jakis czas. Ale swiadomosc problemu pozwala nam sobie z nim radzic. Zespół twórców ma to poprawic w wersji 1.1.

DarkOfTheMoon
11-03-2006, 21:20
Panika? Panika? Jaka panika! :eek: jestem anielsko spokojny :p...
A tak poważnie, troszku mnie zaskoczyłeś tą świadomością zespołu Joomli. Wersja 1.0.7 byk jest, 1.0.8 jest i jak piszesz będzie przy 1.0.9 i teoretycznie ostatniej 1.0.10. Chyba poprawienie błędu jest pryszczem gdy ma się już świadomość jego istnienia...
Ja tam do chłopaków nic oprócz dużej wdzięczności nie mam, tak sobie tylko ;)

P.S. Czy mam rozumieć, że problemu opisanego 7 postów wyżej nie ma? czy tylko umknęłłło...

stone
11-03-2006, 22:04
Problem jest jak najbardziej, ale jak się domyślam nie jest on prosty do usunięcia bo by już dawno to zrobiono. Nie tylko Tobie to przeszkadza:)
Dylek jeszcze mi podsunał jedno rozwiązanie przy usuwaniu plików, można to robić z poziomu serwera, np cpanel.

lagren
12-03-2006, 16:38
P.S. Czy mam rozumieć, że problemu opisanego 7 postów wyżej nie ma? czy tylko umknęłłło...

Jesli chodzi ci o wysylanie maili, to mi po zrobieniu update z 1.03 do 1.08 wysyla. Sprawdz komponenty>kontakty .... czy kontakt ma dodany mail etc

zwiastun
12-03-2006, 17:03
A tak poważnie, troszku mnie zaskoczyłeś tą świadomością zespołu Joomli. Wersja 1.0.7 byk jest, 1.0.8 jest i jak piszesz będzie przy 1.0.9 i teoretycznie ostatniej 1.0.10. Chyba poprawienie błędu jest pryszczem gdy ma się już świadomość jego istnienia...
Ja tam do chłopaków nic oprócz dużej wdzięczności nie mam, tak sobie tylko ;)

P.S. Czy mam rozumieć, że problemu opisanego 7 postów wyżej nie ma? czy tylko umknęłłło...

A moim zdaniem, nawet takie sobie, jak wyżej, to do kogo?
1. Widocznie to nie taki zaś pryszcz! Zainstalowane poprawnie dodatkowe składniki Joomla odinstalowuje , włacznie z usunięciem katalogów.
Owszem, problem jest, ale administratorzy też są. A problemów z powodu błędów w pakietach instalacyjnych można uniknąć, testując je wcześniej na lokalu, a nie wrzucając do działającego serwisu.

2. A jeśli nawet umknęło, to co? Może wypadałoby raczej uprzejmie przypomnieć, a nie zmuszać kogokolwiek, żeby liczył posty.

bruno
21-03-2006, 18:13
sorry chlopaki ale troche zginałem w tych wszystkich wątkach, czy w panelu admin w kategorii komponenty, poszczegolne komponenty sa pisane po angielsku posiadam wersje joomli z 5 marca :)

thx

zwiastun
21-03-2006, 19:53
To sobie obejrzyj, zdaje się nie jest trudno odróżnić język polski od angielskiego, nazwę angielską od polskiej. No chyba, że jesteś nie z tej ziemi.

bruno
21-03-2006, 21:21
chyba sie nie zrozumielismy :) u mnie sa po angielsku, stad pytanie czy u was tez sa czy przetlumaczone. Nie jestem pewien czy dobrze przeprowadzilem upgrade, przed chwila zrobilem jeszcze raz podmiane plikow niestety nie spowodowalo zmiany wyswietlaniania si ekomponentow dalej sa eng :) chyba ze jakis plik pominiety jest w mojej instlacji.

stone
24-03-2006, 11:28
Nazyw komponentów jakie masz juz dodane nie ulegają zmianie przy aktualizacji do joomli pl, pozastaja w takej samej postaci

bruno
24-03-2006, 22:50
a da sie cos z tym zrobic? probowalem zmienic w bazie sql ale nie wszystkei sie dzadza, komponent syndicate sie nie dal

zwiastun
24-03-2006, 23:55
Bo się nie da. Nazwa w tym przypadku musi pozostać Syndicate. A to taki wielki problem? Bo ja wciąz mam watpliwości (jednak), czy powinnismy polonizować nazwy programów. Wszak nazwa to nazwa, to jakby komuś nazwisko zmienic

bruno
25-03-2006, 22:19
nie jest to duzy problem, ale jak dowiedzialem sie spolonizowany jest caly panel to od razu pomyslalem ze od A do Z :)
A skro jzu mi odpisales na forum mam pytanie o virtuemart. Czy potrzebny jest dodatkowy moduł zeby go spolonizowac ? Czy wystarczy gdzies wrzucic polskie tlumaczenie ( w archiwum nie ma zadnego info gdzie je nalezy umiescic)

thx

zwiastun
26-03-2006, 01:06
/virtuemarkt/languages/

bruno
26-03-2006, 12:15
rozumiem ze powinienem go swotrzyc w głównym katalogu, bo takiego nie mialem. Zrobiłem to ale niestety jezyk sie nie zaladował. :(

frico
26-03-2006, 13:05
I tak sobie myślę, czy to przypadkiem nie ustawienia na serwerach?

Sprawa nie dotyczy wyłącznie Joomli. Pisałem o tym ponad rok temu jescze naforum TINPS. Jest to kwestia konfiguracji serwera virtualnego. A raczej zabezpieczeń. I co ważne, takie ustawienia są najczęściej "poprawne", czytaj bezpieczne.

Chodzi o to, iż pliki instalowane i uruchamiane porzez www mają działać z prawami serwera apache (lub jak tam administaror sobie nazwie grupę i on jest ich właścielem). Klient ftp z założenia instaluje pliki z prawami użytkownika.

Usunięcie (bo napdisać z reguły można) takich plików możliwe jest za pomocą dowolnego narzędzia działającego z prawami tej (apache, www) grupy. Może to być oczywiście Xplorer pod Joomlą, a może być również np. menedżer plików z cPanel.

Jednak, takie ustawienia są uznawane za bezpieczne dla użytkownika i chyba sama Joomla "nie jest niczemu winna".

Pozdrawiam
frico

Rlyeh
26-03-2006, 14:35
Syntax error.
administrator\components\com_virtuemart\languages
Tak przynajmniej jest u mnie. Ale z całą pewnością nie "virtuemarkt".

----

Btw.: Podczas odpowiadania na wiadomość rzuciło mi się w oczy takie coś:

Przegląd tematu (Najnowszę najpierw)

----

Miałem pisać, gdzie to jest, ale postanowiłem pomóc sobie obrazkiem (klikamy na "Odpowiedz")
http://img210.imageshack.us/img210/9650/se8cp.jpg

zwiastun
26-03-2006, 15:40
Katalo, oczywiście, jak podajesz, ciągle mi się błądzi:)
Przy okazji przypomnienie, w linie langa od 440 winny wyglądąć tak
var $_PHPSHOP_SHOPPER_FORM_EXTRA_FIELD_1 = '';
var $_PHPSHOP_SHOPPER_FORM_EXTRA_FIELD_2 = '';
var $_PHPSHOP_SHOPPER_FORM_EXTRA_FIELD_3 = '';
var $_PHPSHOP_SHOPPER_FORM_EXTRA_FIELD_4 = '';
var $_PHPSHOP_SHOPPER_FORM_EXTRA_FIELD_4_1 = 'Tak';
var $_PHPSHOP_SHOPPER_FORM_EXTRA_FIELD_4_2 = 'Nie';
var $_PHPSHOP_SHOPPER_FORM_EXTRA_FIELD_5 = '';
var $_PHPSHOP_SHOPPER_FORM_EXTRA_FIELD_5_1 = 'AAA';
var $_PHPSHOP_SHOPPER_FORM_EXTRA_FIELD_5_2 = 'BBB';
var $_PHPSHOP_SHOPPER_FORM_EXTRA_FIELD_5_3 = 'CCC';

PS Gdzie te Najnowszę

Rlyeh
02-04-2006, 15:38
Widzę "ę" zostało. Ale to nic, bo i tak rzadko kto skupia się na reszcie strony odpisywania (w sensie: większość ludzi po prostu patrzy przed siebie, pisze odpowiedź, i hej).
Z kolei wylukałem, że klikając na profil użytkownka z poziomu tematu otrzymujemy jakieś takie slide menu z opcjami. Jest tam napisane: "Znajdź więcej widomości napisanych przez...". Też warto poprawić.
Ta uwaga i poprzednia tyczy się oczywiście forum, a nie którejś ze stron joomla.pl.

zwiastun
02-04-2006, 15:45
Napisz, gdzie to "ęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę"

Rlyeh
02-04-2006, 20:53
Wyobraź sobie, że czytam posty, i zazwyczaj nie zostawiam ich bez odpowiedzi. Co więcej, potrafię korzystać z funkcji EDYTUJ.
http://www.forum.joomla.pl/forum/showpost.php?p=7803&postcount=54


Syntax error.
administrator\components\com_virtuemart\languages
Tak przynajmniej jest u mnie. Ale z całą pewnością nie "virtuemarkt".

----

Btw.: Podczas odpowiadania na wiadomość rzuciło mi się w oczy takie coś:


----

Miałem pisać, gdzie to jest, ale postanowiłem pomóc sobie obrazkiem (klikamy na "Odpowiedz")
http://img210.imageshack.us/img210/9650/se8cp.jpg