PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze stroną instalacyjną komponentów



mazuk
20-06-2007, 14:20
Witam na co dzień jestem użytkonikiem Mambo 4.5.5, ale na tamtym forum nikt mi nie pomógł, wiec opisze swój problem z Mambo, może tutaj się uda.

Malutki problemik niedawno mi się przytrafił, ale nie moge go rozwiązać.
Wgrałem trochę komponentów do bazy Mambo, co spowodowało u mnie brak możliwości wejscia na stronę instalacyjną komponentów.
Przy próbie wejścia na stronę, przeglądarka / próbowałem kilka / wywala mi od razu bez czekania ... Nie można wyświetlic strony...
Próbowałem usunąc komponenty ręcznie przez ftp oraz tabele z bazy danych, ale to też nic nie dało.
Za każdą próbą przeglądarka wywala że nie może wyświetlić strony.
Podobny przypadek miałem kiedyś z lista menu, ale udało mi się to usunąc poprzez zmniejszenie ilości wyświetlanych pozycji do 5, ale jak zmniejszyć ilośc wyświetlanych zainstalowanych komponentów, to nie mam zielonego pojęcia.

Z góry proszę o pomoc.
.

Rybik
20-06-2007, 18:08
jaki serwer, jakie ustawienia ? (zajrzyj do regulaminu forum)

Nie wiem na ile znasz CMSa - ręczne usuwanie rozszerzeń jest dość ryzykowne. Z problemem się nie spotkałem a komponentów miewałem spoooro. Na początek spróbuj przełączyć strone na tryb diagnostyczny (w konfiguracji), może wyleci jakiś komunikat błędu który coś więcej powie.

Dzisiaj były kłopoty na serwerach nazwa.pl - brak możliwości zapisu do /tmp co powodowało właśnie niemożność zarządzania modułami i komponentami ... aaale był komunikat błędu - nie wiem czy *mbo tego typu błędy umie obsługiwać i zakomunikować ...

Sprawdź też bazę danych (naprawa tabel, optymalizacja - opcje w phpMyadmin)