PDA

Zobacz pełną wersję : Joomlaboard i _GEN_NOFORUMS



eMCe
20-06-2007, 18:39
Zainstalowałam forum joomlaboard. Założyłam kategorie i gdy otwieam stronę z forum pod kategoriami pisze mi: _GEN_NOFORUMS. Próbowałam wczytać przykładowe dane, ale wyskakiwał mi wówczas komunikat jak na zrzutce. Może ktoś wie jak mogę ujarzmić to forum? Czy na tym forum funkcjonuje login z joomla?

sogo
20-06-2007, 20:26
Wyczyść pozostałości w katalogach po nieudanej instalacji. Znajdź w bazie tabele dotyczące joomlaboard, usuń je, przystąp do ponownej instalacji. Ten komunikat mówi o próbie dokonania ponownego wpisu do bazy pomimo już istniejącego.
p.s. pamiętaj, że tworzysz fora, w nich tematy i dopiero tu możesz dodawać posty.
pozdr.

eMCe
20-06-2007, 20:50
To niestety nie pomogło. Usunęłam wszystkie tabele jos_sb.... wywalilam z katalogów to co dotyczy joomlaboard i zainstalowałam ponownie. Nadal ten sam problem. Nie ma też jakby "przycisku" za pomcą którego można byłoby założyć nowy temat.

sogo
20-06-2007, 20:56
p.s. pamiętaj, że tworzysz fora, w nich tematy i dopiero tu możesz dodawać posty.
tak poprzednio napisałem. Temat na tym forum oklepany. Forum ma strukturę która pozwala dopiero w drugim poziomie dodawać posty. Tak więc prawdopodobnie założyłaś dopiero fora tematyczne, załóz w nich następne podporządkowane i w nich bedzie możliwość dodawania postów.
pozdr.

eMCe
20-06-2007, 21:01
p.s. pamiętaj, że tworzysz fora, w nich tematy i dopiero tu możesz dodawać posty.
tak poprzednio napisałem. Temat na tym forum oklepany. Forum ma strukturę która pozwala dopiero w drugim poziomie dodawać posty. Tak więc prawdopodobnie założyłaś dopiero fora tematyczne, załóz w nich następne podporządkowane i w nich bedzie możliwość dodawania postów.
pozdr.

Ooooooo... dzięki :-) Teraz działa. Jakoś nie wpadłam na to :-)