PDA

Zobacz pełną wersję : Brak Koszyka



viper_2000
22-06-2007, 17:01
Witam


Prosze, powiedzcie mi DLACZEGO NIE MAM "KOSZYKA" w sklepie VM www.korba.com.pl/joomla pod tym adresem jest zainstalowany sklep VM (jeszcze bez docelowych produktów - tylko przykładowe). Chiałem przetestować działanie tego sklepu na przykładowym produkci, ale okazuje się że nie mam jak włożyć produktu do koszyka. Jak to naprawić ??
Jak dokonać aktualizacji VM do nowszej wersji (tak aby nie utracić utworzonych już kategorii produktów)??

Dylek
22-06-2007, 17:45
Czyzby sklep dzialal w trybie katalogu?

viper_2000
22-06-2007, 18:04
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, Ale jeśli pytasz czy joomla jest zainstalowana w katalogu to odpowiedź brzmi TAK. Na serwerze WWW utworzony jest katalog joomla i w nim jest zainsalowany cały system joomla razem z VM

Dylek
22-06-2007, 19:33
Nie o tym mowie. VM mozna uruchomic w dwoch trybach:
1. Sklep - z mozliwoscia zakupow
2. Katalog - bez koszyka, tylko przeglad produktow
Stad bylo moje pytanie - czy nie masz w ustawieniach ze sklep dziala w trybie katalogu?

fotones
22-06-2007, 20:14
Prawdopodobnie nie masz wprowadzonych cen, a raczej masz wprowadzone ceny zerowe i w tym jest pewnie klopot z koszykiem

viper_2000
22-06-2007, 21:17
fotones napisał:

Prawdopodobnie nie masz wprowadzonych cen, a raczej masz wprowadzone ceny zerowe i w tym jest pewnie klopot z koszykiemWielkie dzięki. Miałeś racje :)

Dylek napisał:

VM mozna uruchomic w dwoch trybach:
1. Sklep - z mozliwoscia zakupow
2. Katalog - bez koszyka, tylko przeglad produktowprawdę powiedziawszy nie mam zielonego pojęcia gdzie się to ustawienie zmienia.

Jeszcze prosiłbym o odpowiedź na moje drugie pytanie które zadałem na początku.
Czyli :
Jak dokonać aktualizacji VM do nowszej wersji (tak aby nie utracić utworzonych już kategorii produktów)??

Mam jeszcze jedno pytanie:
Jak Spolszczyć formularz rejestracyjny ?? Panel administracyjny w którym pracuje jest całkowicie po POLSKU a formularz który kupujący (po dokonaniu zakupów) musi wypełnić w celu jednokrotnego zarejestrowania się jest po angielskuJAK TO zmienić żeby było PO POLSKU ??