PDA

Zobacz pełną wersję : pomocy brak jezyka polskiego w wersji joomla_1011+Admin-pl



gringoo
22-06-2007, 23:57
nie wiem jak ustawic jezyk polski mimo iz mam juz jezyk polski ustawiony w ustawieniach globalnych
drugi problem to ustawienia zle na-Magic Quotes: OFF oraz Safe Mode: ON co bedzie jak tego nie przestawie i jak to zrobic,wiem ze to poczatkujacy problem ale stanalem na tym :(

zwiastun
23-06-2007, 00:29
1. Jeśłi masz ustawiony język polski w konfiguracji globalnej zarówno dla frontonu, jak i zaplecza, to powinieneś go widzieć. Nic więcej robić nie trzeba. Chyba, że masz jakiś niedorobiony szablon z błędami albo specyficzne ustawienia serwera. Ale bez wieści na ten temat trudno Ci coś doradzać. Powodów niewyświetlania j.polskiego może byc sporo, przejrzyj wątki na ten temat.

2. Magic Quotes - przeżyjesz
3. Safe Mode: no cóż, jeśli nie jesteś administratorem serwera (a pewno nie jesteś), to możesz jedynie prosić (raczej bez skutku) o zmianę lub się pogodzić z tą niedogodnością. Problemem będzie instalowanie rozszerzeń. Wpisz w szukajkę naszego Forum "Safe mode" albo "tryb bezpieczny" - wyświetlą Ci się wątki, w których znajdziesz rady na ten temat.

gringoo
23-06-2007, 00:42
Bardzo dziekuje bede dalej szukal czytal moze sie cos uda zrobic :-)