PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla obcina mi ostatnią stronę artykułów...



atb80
26-06-2007, 09:57
Dziś zauważyłem, że Joomla obcina mi (zwęża artykuł do nienaturalnej szerokości) ostatnią stronę artykułów, jeśli artykuł posiada więcej niż 1 stronę... Problem ZAWSZE występuje tylko na ostatniej stronie artykułu
Wygląda to tak:

http://www.twojeradio.net/index.php?option=com_content&task=view&id=538&Itemid=16&limit=1&limitstart=1

Nic nowego nie instalowałem, ani nic nie usunąłem ze składników Joomla. Nie wiem dlaczego zaczęło się tak dziać...

alegorn
26-06-2007, 11:26
na pierwszy zut oka jest ok. ;)

strone zweza ci nawigator stron (spis tresci).
jesli bys chcial inaczej - musialbys sie pobawic nad odpowiednim spozycjonowaniem tego, troche zmodyfikowac szablon, albo ukryc nawigatora.

sparwdz sobie, wstaw do css w:

template_css.css (line 81)

table.contenttoc {
border:1px solid #F2F2F2;
display:none;
margin:10px;
width:200px;
}

oczywiscie to jest przyklad pokaania co nie dziala a nie sugestia rozwiazania problemu :D

pozdraw,
Al

atb80
26-06-2007, 11:40
Tak, wiem... Ale dlaczego ten nawigator zwęża tylko ostatnią stronę artykułu? Na wszystkich poprzednich jest ok...

alegorn
26-06-2007, 13:17
hmmm, dlaczego? nie chce mi sie zbytnio dociekac :D, ale najprawdopodobniej jest to kwestia szablonu... pisze najprawdopodobniej - bo ja w szablonach az tak mocno nie siedze.. :)

na wlasny uzytek poradzilbym sobie bez problemow, ale komus doradzac sposobu to czasami glupio :D