PDA

Zobacz pełną wersję : Multuthumb - problemy.



Fotograf
26-06-2007, 16:50
Właśnie zainstalowałem sobie Multithumba na stronie http://www.fotosport.szczecin.pl i stworzyłem przy jego pomocy próbną galerię. Po jej wykonaniu okazało się, że mam kilka problemów, z którymi jak na razie nie mogę sobie poradzić i dlatego też liczę tutaj na pomoc.

W niektórych kategoriach (dyscyplinach sportu) ponad miniaturkami zdjęć pojawiają mi się jakieś dziwne komunikaty, w których nie za bardzo wiem o co chodzi.

Jak w ustawieniach Multithumba dałem maksymalną liczbę miniatur w zbiorze obrazów na 6, a faktycznie jest ich 9, to te 3 pozostałe miniatury gdzieś "przepadły". Co zrobić, aby (bez zmiany ustawień) te miniatury gdzieś się "odnalazły"?

No i mam w swojej galerii kłopoty z prawidłowym sortowaniem miniaturek zdjęć. U mnie miniaturki nowododanych zdjęć ustawiane są na końcu, a nie na początku. Co zrobić, aby sortowanie miniaturek dbywało się odwrotnie?

Już teraz, z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

rapha-el
28-06-2007, 22:51
O jakie komunikaty Ci chodzi?

Maksymalna liczba miniatur w zbiorze oznacza ile miniatur ze zbioru zostanie wyświetlonych na stronie. Dostęp do pozostałych miniatur następuje za pomocą przycisków Poprzedni, Następny po kliknięciu w miniaturę.

Kolejność obrazów w galerii można ustalić tworząc plik tekstowy z podpisami obrazów. Kolejność wpisów w pliku oznacza kolejność obrazów w galerii.