PDA

Zobacz pełną wersję : strony tylk dla zarejestrowanych lub tylko dla odwiezających



pawra
26-06-2007, 23:02
Witam

Szukałem w internecie ale nie znalazłem.

Jestem początkujący w obsłudze tego CMS-a i chciałem się dowiedzieć jak można zrobić (jeżeli można) strony wyświetlane tylko dla zalogowanych tak żeby niewidzieli tych stron ogólnodostępnych dla niezalogowanych lub możliwość dodania dla nich do danego artykułu kilku linijek tekstu czy jakieś linki.
Chodzi mi o to, że np osoby niezalogowane będą widziały jakiś tekst:
---
AAAABBB
------
a osoby zalogowane klikając w ten sam odnośnik zobaczą ten tekst + jakiś dodatkowy tekst, np:
---
AAAABBB
Link i inny tekst
------

Jest coś takiego możliwe? Nie mam zamiaru robić 2 x linka dla zalogowanych i niezalogowanych gdyż dla tych wówczas ci pierwsi będą widzieli 2 x ten sam link.

Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Pozdro

stone
26-06-2007, 23:42
Jeżeli masz link w menu typu np blog (utworzony z panelu admina) to wyświetlą ci się intra tekstów (czyli ta pierwsza część) niezaleznie czy artykuł jest dla zarejesrowanych czy nie, ale jezeli jest tylko dla zarejestrowanych to niezalogwany uzytkownik po wejsciu w taki tekst dostanie tylko stosowną informację

pawra
27-06-2007, 20:54
To jest taka opcja czy nie, aby zalogowani i niezalogowani widzieli różne strony klikając w te sam link?

I jeszcze jedno pytanie: Czy jest możliwość podziału osobyzarejestrowane w jakieś grupy, a następnie udostępnienie tylkopojedynczych artykułów w zależności od grupy?

stone
27-06-2007, 22:43
Teraz wydaje mi się ze to c Ci zaproponowałem nie będzie dla Ciebie do końca odpowiednie, wieć domyślnie nia ma takiej możliwości, ale są dwa fajne boty które daję takie właściwości - http://www.troozers.com/option,com_docman/task,cat_view/gid,26/Itemid,47.html

Co do drugie pytania, domyślnie nie, ale także jest dodatek, tym razem komponent który to umożliwa JACL Plus

pawra
27-06-2007, 23:01
Bardzo dziękuję za pomoc