PDA

Zobacz pełną wersję : Info o brak artykułów



dariuszman
27-06-2007, 13:10
Witam Was,
Potrzebuję pomocy w temacie administracji Kategorią.
Otóż chciałbym aby zawierała opis i ilustrację. Natomiast po utworzeniu odnośnika w Menu do Tabela - artykuły z kategorii widnieje, poprawnie, informacja:
W tej kategorii nie ma tymczasem żadnych pozycji. Zapraszamy wkrótce!
W jaki sposób można pozbyć się tego wpisu, tak żeby pomimo braku art w kategorii dał sobie spokój z informowaniem o tym?

Jac
27-06-2007, 14:33
Najprościej, to poszukaj w polskim pliku językowym, i wykasuj.

Sova
27-06-2007, 18:12
A może nie publikować kategorii, w której nie ma żadnych treści?

Yasmelyn
20-07-2008, 22:56
Czy mógłbyś przybliżyć o który plik językowy chodzi...? Jestem kompletnym laikiem, ale jeśli będę mieć nazwę pliku to może dam radę :)

zwiastun
20-07-2008, 23:26
Rzeczywiście trudno się domyśleć, że w polskim. Problem w tym, że w pewnej wersji jest ich około 100, a ten wpis tylko w jednym. Ponieważ mam na 100% pewność, że nawet w tym jednym nie sprawdziłeś, to z podpowiadania, który to, zrezygnuję. Poszukaj sam!

Yasmelyn
23-07-2008, 15:41
Tę właśnie życzliwość dla newbies sobie cenię :/ Poświęcić czas na wpis "wiem, ale nie powiem".
Dla mnie niestety nie jest oczywiste co to jest plik "polski". Nie wiem, czy mam szukać w panelu administratora, w plikach joomli, czy w plikach templatki. Odszukanie czegokolwiek na serwerze to dla mnie duży trud. Myślałam, że to forum jest dla wszystkich, a nie tylko dla orłów.
Plik w końcu znalazłam, za dalszą pomoc dziękuję.