PDA

Zobacz pełną wersję : Jak ustawić banner aby wyświetlał się na określonych stronach



ts1976
28-06-2007, 23:22
Witam szanownych Forumowiczów

Mam problem z ustawieniem dwóch bannerów tak, aby każdy z nich wyświetlał się na określonych stronach. Szukałem jakichkolwiek informacji na forum ale niestety nie znalazłem odpowiedzi (podpowiedzi) rozwiązującej mój problem.

Postaram się to dokładnie opisać.

Strona to http://www.ecoportal.com.pl/

Są tam 2 bannery główne zmieniające się naprzemian (pozycja user9). Szukając informacji na forum doczytałem się, że wchodząc w panelu administracyjnym w menu Moduły->Moduły - witryna można ustawić tak bannery aby wyświetlały się na określonych stronach. Wiec tak spróbowałem zrobić ale niestety wchodząc w te bannery mam możliwość ustawienie ich tak, aby wyświetlały się na wszystkich stronach lub tylko w łączach w menu.

Rozchodzi się o to aby jeden z bannerów wyświetlał się tylko klikając w "Ecoportal poleca" w lewym górnym rogu i w "Wiadomości - gospodarka" w prawym dolnym rogu. Drugi banner ma się wyświetlać na wszystkich pozostałych stronach. I tu tkwi problem. Ani "Ecoportal poleca" ani "Wiadomości - gospodarka" nie jest "łączem w menu" - więc nie mogę żadnego banneru do tego przypisać.

Próbowałem zrobić tak. Chciałem jeden banner przypisać do wszystkich menu (zaznaczając wszystkie dostępne menu w panelu), a drugi banner przypisać do "Nieprzypisanych". Niestetety to nie działa. Jeden banner wyświetla się klikając w jakiekolwiek menu, a klikając w "Ecoportal poleca" lub w "Wiadomości - gospodarka" nie wyświetla się nic.

Mam nadzieję, że w miarę dokładnie i czytelnie opisałem mój problem.

Jeśli przeoczyłem informację na ten temat przeszukujac forum, to przepraszam.

Z góry dziękuję za "lekcję" i ewentualną pomoc w rozwiązamiu mojego problemu.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów
ts1976