PDA

Zobacz pełną wersję : joomla PE+phpbb



tomek
01-03-2006, 02:23
czesc, czy po skonfigurowaniu joomla PE z komponentem phpbb, po zainstalowaniu joomli PE na serwerze, będe miał od razu dzialające forum phpbb, czy musze zrobić jakieś kombinacje, jeśli tak to prosze o info co nalezy zrobic aby uruchomić forum, pozdrawiam

stone
01-03-2006, 10:47
Będziesz miał od razu działające forum, nie odpowiadam jednak za błędy w samym komponencie:)
Poczekaj jednak z instalacja, gdyz dzis lub jutro powinna byc JoomlaPE 1.0.8b gdzie poprawiłem kilka błędów, zgłoszonych na tym forum

tomek
01-03-2006, 15:05
Będziesz miał od razu działające forum, nie odpowiadam jednak za błędy w samym komponencie:)
Poczekaj jednak z instalacja, gdyz dzis lub jutro powinna byc JoomlaPE 1.0.8b gdzie poprawiłem kilka błędów, zgłoszonych na tym forum


ok będe czekał za nową wersją, a wiesz moze co zrobić aby forum otwierało się w nowym oknie, bo na stronie wydaje mi sie troche małe :(

pozdrawiam

stone
01-03-2006, 20:26
Wejdz w plik konfiguracyjny komponentu i ustaw pozycje component jako 'false'

livio
01-03-2006, 20:34
Małe się wydaje?
Usuń wszelkie moduły przynajmniej z pozycji right dla pozycji menu odnoszącej się do forum.

tomek
01-03-2006, 21:22
Wejdz w plik konfiguracyjny komponentu i ustaw pozycje component jako 'false'

dzięki, z tego co doczytałem aby forum otwierało sie w nowym oknie to musze jeszcze zmienic link dla komponentu na

index2.php?option=com_forum

a ja mam jak na razie

index.php?option=com_forum

tyle że nie moge zmienic tego url, wchodze do >>menu>>pe>>forumphpbb>>edycja i nie moge edytowac url :(

za info z góry thx