PDA

Zobacz pełną wersję : Akocomment - drobny problem z wyświetlaniem linka "napisz komentarz"



m3ntor
30-06-2007, 23:55
Witam,

Mam problem z dodatkiem akocomment i prosilbym o pomoc osoby znające się na rzeczy.

http://img412.imageshack.us/img412/4521/screendl4.jpg

Jak widać na powyższym obrazku, udało mi sie zrobić tak, by data dodania i autor byli w jednej linii. Potem zabrałem się za modyfikację tego, by "napisz komentarz" i "czytaj więcej" też znajdowało się w jednej linii. Znalazłem kod który odpowiada za wstawienie "czytaj dalej", niestety nie udało mi się rozgryźć jak "złączyć" w jedną linię te dwa napisy... Szukałem i w mambots i w components, próbowałem usunąć tagi <br>, lecz to nic nie dawało, a odnalezienie przeze mnie odpowiedniego kodu tabeli (bo zapewne jest to tabela) za taki wygląd przerosło moje możliwości.

Byłbym bardzo wdzięczny, jakby ktoś wskazał mi chociażby plik w którym mogę to zdefiniować, ew. jak ktoś wie, to także fragment kodu odpowiedzialny za wyświetlanie tych dwóch linków.

Z góry serdecznie dziękuję.

Problem rozwiązany

piotreczek100
15-01-2008, 10:15
Witam
Może podpowiesz jakie rozwiązanie zastosowałeś by ustawić to w jednej lini? Przydałoby się to nie tylko mi ale i zapewne wielu innym uzytkownikom joomla :)
Pozdrawiam