PDA

Zobacz pełną wersję : Data modyfikacji po angielsku



arekk
02-07-2007, 23:37
Witam. Mam takie małe pytanie, jak zrobić, w "materiałach statycznych" podczas ich dodawanie, było pokazywana data modyfikacji w języki angielskim,
Last Updated ( Poniedzia³ek, 02 Lipiec 2007 ) mam teraz tak, chce zmienić datę... Pozdrawiam i dzięki za pomoc Ps. Powiem tak lokalnie mi działa gdy przestawię za pomocą joom fisha z eng na pl ale na serwerze już nie....

zwiastun
03-07-2007, 01:12
Ustawić format liczbowy. Korzystasz z polskiej wersji, w której sposób czytania daty jest zmodyfikowany. Nie bardzo rozumiem, czemu tak Ci czyta,bo kod został zmodyfikowany tak, żeby jedynie przy wyborze języka polskiego na stronie frontowej wyświetlał datę po polsku.

arekk
03-07-2007, 10:31
Może źle sie wypowiedziałem, zainstalowałem joom!fisha na serwerze właściwym a dokładnie na KKI, i lokalnie, skonfigurowałem tak samo oba serwisy, i loklanie tłumaczy mi dobrze na język angielski datę modyfikacji


Written by Administrator Thursday, 09 February 2006a tak wygląda tłumaczenie na KKI

Written by Administrator Pi±tek, 10 Luty 2006Mam dzwonić do adminów KKI? Czy mogę coś podziałać sam, no oczywiście z waszą pomocą....

arekk
03-07-2007, 10:50
Już sobie poradziłem
en_US.ISO8859-1to jest odpowiedz na moje pytanie