PDA

Zobacz pełną wersję : problem z botem akocomment



Diariusz
03-07-2007, 16:09
Chciałbym spytać co może być przyczyna tego, że w momencie publikacji dodatku akocommentbot strona główna mojego serwisu sie nie pojawia - natomiast pojawia się tylko informacja takiej treści:

Fatal error: require() [function.require (http://www.gomunice.net/function.require)]: Failed opening required '//components/com_akocomment/packs//settings.php' (include_path='.:/:/usr/php/pear') in /mambots/content/akocommentbot.php on line 79

josh
03-07-2007, 16:26
Ako wymaga zainstalowanego komponentu i bota, wynika z tego ze zainstalowales tylko bota
TUTAj (http://www.joomlapl.com/content/view/281/27/)masz AkoComment tweaked PL
pozdr

Modyfikator
24-10-2007, 22:43
Nie mam pojecia co sie dzieje po napisaniu komentarza do artykolu na stronie internetowej pojawia sie numer ilosci komentarzy ze strony panela administracyjnego wszelkie komentarze sa dostepne natomiast nie mozna ich odczytac ze strony www. Jak sie kliknie na komentarz to pojawia sie taka informacja:

Warning: botakocomment(components/com_badwords2/class.badwords2.php): failed to open stream: No such file or directory in /hsphere/local/home/kazimier/pie-pl.org/mambots/content/akocommentbot.php on line 82

Fatal error: botakocomment(): Failed opening required 'components/com_badwords2/class.badwords2.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php:/usr/local/lib/php/PEAR:/usr/local/share/pear') in /hsphere/local/home/kazimier/pie-pl.org/mambots/content/akocommentbot.php on line 82

floyd
25-10-2007, 08:10
Jak widać z komunikatu błędu brak ci komponentu badwords2. Zainstaluj albo wyłącz w akocomment.

Modyfikator
25-10-2007, 13:24
Dzieki bardzo juz wszystko jest ok

procek
26-10-2007, 16:39
Ja instalowałem już kilka wersji tego komponentu i zawsze jak wchodzę w konfiguracje i chcę ją zapisać to dostaje coś takiego:

Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER, expecting T_VARIABLE or '$' in /home.2/p/l/p/pl/www/procek/administrator/components/com_akocomment/config.akocomment.php on line 10

O co z tym chodzi??

mrr
08-01-2008, 20:49
W lini 832 macie wpis:

if ( $k!='option' && $k!='act' && $k!='task' && $k!='boxchecked' && $k!='acselections' && $k!='ac_show_commentreadmore' && $k!='ac_addonarchives' && $k!='ac_autolimit4add' && $k!='ac_bgcolor_code' && $k!='ac_fontcolor_code' && $k!='ac_linecolor_code' && $k!='ac_bordercolor_code'){

Należy go zmienić na:
if ( $k!='option' && $k!='act' && $k!='task' && $k!='boxchecked' && $k!='acselections' && $k!='ac_show_commentreadmore' && $k!='ac_addonarchives' && $k!='ac_autolimit4add' && $k!='ac_bgcolor_code' && $k!='ac_fontcolor_code' && $k!='ac_linecolor_code' && $k!='ac_bordercolor_code' && ereg("^ac_{1,1}([_a-zA-Z0-9])*",$k) ){

Czli dodać na końcu:
&& ereg("^ac_{1,1}([_a-zA-Z0-9])*",$k) )

Powinno pomóc - mnie pomogło.
Pozdrawiam

procek
19-01-2008, 18:41
Wywalam ten szajs... To nie ma sensu - kodowanie się pierniczy, ustawienia się nie zapisują. Akocomment idiot tweaked edition :(

zwiastun
19-01-2008, 23:06
zainstaluj mXcomment

procek
19-01-2008, 23:12
Dziękuję zwiastun za informację :) A czy będzie to działać na mojej joomli czyli 1.0.13 UTF-8 ?