PDA

Zobacz pełną wersję : PROBLEM Z LOGOWANIEM I REJESTRACJĄ



sanczoziom
04-07-2007, 18:23
cześć mam problem z modułem logowania,

1. przy rejestrowaniu się(ze strony głównej) mamy mniej pól do wypełnienia niż byśmy się rejestrowali bezpośrednio przed zakupem przedmiotu w virtuemart jak zrobić(sprzężyć) te dwa logowania żeby były identyczne??.

2. kolejny problem polega na tym że jeżeli posiadamy już konto to poprawnie zalogować możemy się tylko ze strony głównej, ponieważ przy chęci kupna w sklepie VM i logowaniu przez sklep wyrzuca mi okno "nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny", ze strony głównej wszystko idzie tak jak trzeba.

adres sklepu: www.aleciuchy.pl/index.php

CO ROBIĆ??PROSZĘ O POMOC??
POZDRAWIAM

mario_j
04-07-2007, 22:53
cześć mam problem z modułem logowania,

1. przy rejestrowaniu się(ze strony głównej) mamy mniej pól do wypełnienia niż byśmy się rejestrowali bezpośrednio przed zakupem przedmiotu w virtuemart jak zrobić(sprzężyć) te dwa logowania żeby były identyczne??.


adres sklepu: www.aleciuchy.pl/index.php (http://www.aleciuchy.pl/index.php)



wszedłem na sklep i po pierwsze nie ma nigdzie modułu do rejestracji/logowania , po drugie w koszyku jest jakiś produkt, kliknięcie na "pokaż koszyk" powoduje komunikat "nie masz uprawnień ... " , na dole widnieje link "wyloguj" - nie zdążyłem się zarejestrować ani zalogować więc nie mogę być zalogowany. Kliknięcie na ten link powoduje jak wyżej: "nie masz uprawnień ..." Coś nieźle namieszane ...

sanczoziom
05-07-2007, 10:31
wiesz co wczoraj zasiadłem do tego i kompletnie sie posypało, zastanawiam sie nad ponownym postawieniem wszystkiego, dziwi mnie to tym bardziej że to stabilna wersja, dam znać jak się z tym uporam.