PDA

Zobacz pełną wersję : Community Builder czy JUser?



atb80
04-07-2007, 18:43
Zastanawiam się, który komponent do zarządzania użytkownikami jest wg Was lepszy: Community Builder czy JUser? JUser jest komponentem komercyjnym, ale miałem okazję go testować. Wydaje się dużo bardziej intuicyjny od CB...
Ciekaw jestem Waszego zdania...

jafeth
26-10-2007, 12:50
Mi się wydaje, że CB i Juser to trochę inne dziedziny. Juser jest dobry jak potrzebujemy czegoś do prostego zarządzania użytkownikami - czegoś więcej niż standardowa obsługa Joomli.
Natomiast CB jest niezastąpiony przy budowaniu społeczności.

inkos
24-03-2008, 15:27
Ciekaw jestem Waszego zdania...
Jeśli łączymy nieporównywalne komponenty ze sobą to ja jeszcze proponuję dodac do tej ankiety: JUGA oraz cACL :) Pierwszy dobry do zarzadzania prawami uzytkownikow na froncie drugi chyba niezastapiony w zarzadzaniu prawami na zapleczu.

kurtz
12-04-2008, 14:50
Nie można porównywać obu komponentów. dwa światy, dwie różne wersje. co z tego, że se kupisz JUser jak nie będziesz wiedział jak skonstruować do niego kod tak, aby stał się rzeczywistym komponentem community ?? w przypadku CB - co z tego, że zainstalujesz jak przy 100 userach twój serwer na nazwa.pl przekroczy dozwolony transfer albo ilość zapytań do bazy danych??