PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualizacja i spolszczenie VM



viper_2000
04-07-2007, 19:48
Witam

mam 2 pytania dotyczące VM


Jak Spolszczyć formularz rejestracyjny ?? Panel administracyjny w którym pracuje jest całkowicie po POLSKU a formularz który kupujący (po dokonaniu zakupów) musi wypełnić w celu jednokrotnego zarejestrowania się jest po angielsku JAK TO zmienić żeby było PO POLSKU ??
Jak dokonać aktualizacji VM do nowszej wersji (tak aby nie utracić utworzonych już kategorii (i opisów) produktów)??

mario_j
04-07-2007, 23:11
Witam

mam 2 pytania dotyczące VM

Jak Spolszczyć formularz rejestracyjny ?? Panel administracyjny w którym pracuje jest całkowicie po POLSKU a formularz który kupujący (po dokonaniu zakupów) musi wypełnić w celu jednokrotnego zarejestrowania się jest po angielsku JAK TO zmienić żeby było PO POLSKU ??
Jak dokonać aktualizacji VM do nowszej wersji (tak aby nie utracić utworzonych już kategorii (i opisów) produktów)??

1. administrator/components/com_virtuemart/languages/polish.php - plik jest nie do końca spolszczony

2. podczas aktualizacji VM nie traci się ani kategorii ani opisów produktów, co najwyżej można utracić poprawki dokonywane bezpośrednio na plikach związanych z VM.

wpspider
05-07-2007, 12:16
Ja to zrobiłem tak że wiząłem spolszczenie do poprzedniej wersji a potem wkleiłem resztę langa angileskiego i w tych miejscach gdzie byly angielskie komunikaty dopisałem polskie. Wrzucilbym ten plik ale za dlugi :(

viper_2000
10-07-2007, 16:29
Jeśli chodzi o spolszczenie to obawiam się że ten formularz rejestracyjny znajduje się w jakimś innym pliku niż tek który został tutaj podany. Ściągnąłem ten plik z serwera i otworzyłem go w "Pajączku" następnie dałem wyszukaj i wpisywałem pokolei nazwy pól które użytkownik wypełnia podczas rejestracji. Okazało się że ani 1 wyraz (angielski) który wpisałem do wyszukiwania nie został znaleziony.

Więc teraz pytanie:
W KTÓRYM PLIKU ZNAJDUJE SIĘ FORMULARZ REJESTRACYJNY ??bo spolszczyć go to żaden problem

mario_j
10-07-2007, 18:45
to chyba mamy innego Virtuemarta bo u mnie wszystko jest w pliku, który podałem ;)

na przykład:
Nowi? Prosimy wprowadzić swoje dane - $_PHPSHOP_NEW_CUSTOMER
Dane klienta - $_PHPSHOP_USER_FORM_BILLTO_LBL

napisz czego konkretnie nie możesz znaleźć

wpspider
11-07-2007, 08:22
Nie jest zrobione do końca, ale wszystko co potrzebne jest spolszczone (przynajmniej dla płatności przelewem)
Resztę wystarczy przetetstować i ewentualnie popodmieniać
Pozdrawiam