PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł 'imprez'



kmr
01-03-2006, 18:20
Witam, czy do Joomla istnieje taki moduł ew. jak zrobić aby uzyskać taki efekt jak został uzyskany na stronie gothic.pl - chodzi dokładnie o to aby były po prawej stronie (tak jak tam) wyswietlane imprezy razem z obrazkiem danej imprezy pod spodem?

Prosze powiedzcie mi jak to zrobic, uzyskac?

Czy ktos zna jakis modul/komponent lub wie w jaki sposob uzyskac taki efekt?

Pozdrawiam

livio
01-03-2006, 18:45
Zrób własny moduł :D.
Ogólnie nie podoba mi się coś takiego "ja chcę tak jak on"...

kmr
01-03-2006, 18:50
Zrób własny moduł :D.
Ogólnie nie podoba mi się coś takiego "ja chcę tak jak on"...

To nie do konca tak... schemat ktory jest tam wykorzystany jest najbardziej odpowiedni. Problem polega na tym ze nigdzie nie widzialem komponentu lub modulu aby osiagnac taki cel - a moze sie myle?

Sam niestety nie potrafie zrobic sobie modulu... :(

Ma ktos jakis pomysl jak to osiagnac, dodam ze chcialbym nadac prawa do dodawania imprez wybranej osobie zarejestrowanej na stronie.

livio
01-03-2006, 18:57
Nie zrozumiałeś mnie.
Własny moduł, to taki, który tworzysz tak samo jak artykuł!

kmr
01-03-2006, 19:11
Nie zrozumiałeś mnie.
Własny moduł, to taki, który tworzysz tak samo jak artykuł!

Acha juz rozumiem jak zrobic swoj wlasny modul jednak jest jeszcze problem, o ile zrobie modul i beda tam zamieszczane tytuly wraz z obrazkiem poszczeglnych imprez o tyle problem jest jeszcze inny.

Chcialbym aby tytul imprezy wraz z obrazkiem pod spodem byly odnosnikiem po kliknieciu w ktory na srodku wyswietlala sie pelna tresc imprezy.

Rozumiem ze nalezalo by stworzyc jakas sekcje nastepnie tam wrzucac artykuly na temt danej imprezy a nastepnie do modlulu stworzonego przez siebie manualnie dodac link i obrazek z linkiem do tego artykulu tak?

Nie mozna by tego jakos bardziej zaautomatyzowac? Bo tak manualnie to troche moze wystepowac problem. Chcialbym aby te imprezy byly tylko wyswietlane w tym stworzonym module i na srodku strony po kliknieciu w modul, nie chcialbym aby dostep do tych artykulow byl mozliwy w inny sposob.

stone
01-03-2006, 19:19
Musiałbyś napisać moduł w php, który by pobierał informacje z konretnej sekcji i wyświetlał na stronie

livio
01-03-2006, 19:22
Dokładnie. Najprościej w świecie twórz linki.
Zautomatyzować? Poproś kogoś, by pomógł Ci w stworzeniu modułu, albo po prostu poproś kogoś, by Ci zrobił :D.

magic
01-03-2006, 23:35
Są różne podobne dodatki dla Joomla! jak np. ExCalendar, Events i sporo innych. Poszukaj, pooglądaj. W naszej plikowni (http://www.joomla.pl/index.php/content/view/10/22/) znajdziesz parę przydatnych adresów, dodatkowo polecałbym www.joomlaya.com . Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.