PDA

Zobacz pełną wersję : Oddam domene ejoomla.pl



Bolo
01-03-2006, 19:12
Witam,
posiadam zbedna domene: ejoomla.pl
jesli ktos ma jakis pomysl na jej wykorzystanie to chetnie oddam za jakas niewielka oplata. Domena jest oplacona i wazna do 2006-12-05. Jedyny warunek to osoba przejmujaca musi sie zgodzic na wpisanie we WHOIS swoich danych jako osoby fizycznej.

Oferty podsylajcie na t.fabiszewski (małpa) post (kropa) pl

Edit: zmienilem zapis email coby sie roboty spamerskie nie przyczepily ;)

viper
01-03-2006, 19:32
Jeśli załatwisz literke p z przodu to mam osobe co by pasowała ta domena >> Stone:D

livio
01-03-2006, 19:37
Cwaniak z Ciebie...
PeJoomla.pl - nieciekawie wyglądałoby...

viper
01-03-2006, 19:44
ele w pozycjionowaniu PE Joomli ( Joomla Power Editiom) mógbym być przed obecną stroną domową projektu w wynikach wyszukiwania w googlu a to duży plus. :D

livio
02-03-2006, 16:08
Tak. Im krótszy adres - tym lepszy :).

viper
03-03-2006, 00:32
Tak. Im krótszy adres - tym lepszy :).

Jestes w błędzie to nic nie ma wspólnego z długością nazwy a pozycją w google.
Zobacz na moją domene pozycjonuje na słowo simplemachines i mam domene w której jest ta nazwa więc dzięki temu przy tym słowie kluczowym znalazłem się bardzo szybko na pierwszych wynikach wyszukiwania. Nazwa domeny jest bardzo ważna dzieki temu mozna poprawić pozycje w wyszukiwaniach .
Radze poczytać na forum o pozycjonowaniu a dowiesz sie ciekawych rzeczy. Ja nie razjuz pozycjionowałem nie jedna strone i wiem, że gdy chce się mieć jąm na pierwszej stronie wyszukiwania to trzeba wziąść nie jedna a wiele
czynników pod uwage a jednym z nich jest nazwa domeny. Pamietaj , ze dom jest czały i stabilny jesli są wszystkie cegiełki na miejscu.
Pozdrawiam