PDA

Zobacz pełną wersję : Nie działa sonda



zylweq
05-07-2007, 22:22
Witam.

Najpierw chciałem się przywitać. Dopiero, można powiedzieć od kilku dni jestem użytkownikiem Joomla!, a ten post na forum jest moim pierwszym. Mam mały serwis na stronie www.legionbydlin.org (http://www.legionbydlin.org). Na razie bardziej się uczę i poznaję, metodą prób i błędów niż robię coś konkretnego. Używam szablonu który znalazłem gdzieś w sieci i troszeczkę przerobiłem z wyglądu. Jest to jedyna zmiana jakiej dokonałem. Nie instalowałem żadnych dodatków. Problem polega na tym, że nie działa mi sonda na stronie. Zobaczcie sami. Czy spotkaliście się już z czymś takim? Co można na to poradzić? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Okazało się że nie tylko sonda nie działa. Włączyłem na stronie moduł logowania. Zarejestrowałem konto i zapisało się do bazy (było widoczne w panelu admina), ale już zalogować się do tego konta nie mogę (logowanie nie działa podobnie jak sonda) :-(

Będę bardzo, bardzo wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź.

zylweq
13-07-2007, 20:55
Zainstalowałem serwer lokalnie na kompie w domu, zainstalowałem na nim joomlę, wrzuciłem zmienione pliki z serwera, gdzie leży strona legionbydlin.org w necie (szablon, stopka, itp), zaimportowałem bazę danych i wszystko działa tak jak powinno. A na serwerze w necie, gdzie leży strona nie działa :confused:. Lokalnie zainstalowałem WebServ, gdzie jest trochę inna wersja np. MySQL, ale nie wiem czy to może mieć znaczenie. Czy może być coś żle skonfigurowane na serwerze w necie ?? Jak myślicie ?

lukaszskc
09-02-2008, 14:54
Tak samo nie działa mi sonda i logowanie, czyli charakterystyczne objawy .. Tylko czego?
Prosze o pomoc:)

fenix75
24-03-2008, 22:29
Witam,
Chciałem podłączyć się pod temat problem z sondą. w moim przypadku sonda pokazuje sie na stronie głównej można zagłosować i po oddaniu głosu pojawia mi się:
Error 403

We're sorry, but we could not fulfill your request for /index.php?option=com_poll& on this server.
Your Internet Protocol address is listed on a blacklist of addresses involved in malicious or illegal activity. See the listing below for more details on specific blacklists and removal procedures.
Your technical support key is: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx(tu był kod)

You can use this key to fix this problem yourself (http://www.ioerror.us/bb2-support-key?key=5306-819a-1366-73cd).
If you are unable to fix the problem yourself, please contact xxxxxxxxxx at xxxxxx.pl (sebastian.filipek+nospam@nospam.egarwolin.pl)(tu był mój adres email) and be sure to provide the technical support key shown above.



To samo mam jak dodałem do joomli komentarze acomment.
dodam że wersji joomli nie znam (ktoś kto mi instalował usunął nr.wersji i obecnie mam Joomlę 13963 days old i ine mam już z nim kontaktu) a serwer to progreso.pl
cała strona jest umieszczona jako subdomena www.home.egarwolin.pl Samo egarwolin.pl chwilowo "wisi" i będzie usunięte a zostanie zastąpione wersją home.

inkos
24-03-2008, 23:22
Witam,
Chciałem podłączyć się pod temat problem z sondą. w moim przypadku sonda pokazuje sie na stronie głównej można zagłosować i po oddaniu głosu pojawia mi się:
Error 403

We're sorry, but we could not fulfill your request for /index.php?option=com_poll& on this server.
Your Internet Protocol address is listed on a blacklist of addresses involved in malicious or illegal activity. See the listing below for more details on specific blacklists and removal procedures.
Your technical support key is: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx(tu był kod)

You can use this key to fix this problem yourself (http://www.ioerror.us/bb2-support-key?key=5306-819a-1366-73cd).
If you are unable to fix the problem yourself, please contact xxxxxxxxxx at xxxxxx.pl (sebastian.filipek+nospam@nospam.egarwolin.pl)(tu był mój adres email) and be sure to provide the technical support key shown above.



To samo mam jak dodałem do joomli komentarze acomment.
dodam że wersji joomli nie znam (ktoś kto mi instalował usunął nr.wersji i obecnie mam Joomlę 13963 days old i ine mam już z nim kontaktu) a serwer to progreso.pl
cała strona jest umieszczona jako subdomena www.home.egarwolin.pl (http://www.home.egarwolin.pl) Samo egarwolin.pl chwilowo "wisi" i będzie usunięte a zostanie zastąpione wersją home.
Kontakt z Twoim dostawcą internetowym powinen rozwiązać problem. Jeśli nie to polecam zmiane dostawcy bo ten nie wygląda zbyt specjalnie.