PDA

Zobacz pełną wersję : "wysypane" okna edycji artykułów. Dziwne znaczki zamiast treści



cabanek
06-07-2007, 09:22
witam. Szukałem, i szukałem i nie znalazłem nic w tej kwestii. Również administratorzy serwera byli bezradni. Jest taki problem. Podczas tworzenia nowego artykułu czy też edycji starego kiedy klikam na edycję html lub chcę wstawić nowy obrazek i otwiera się nowe okienko z np. tym forumlarzem to mam taki widok:

http://www.jeleniagora.pl/rozne/zrzut.png

i tak wyglądają wszystkie okienka które się otwierają - wygląda jak by się skrypty wysypały ale nie jest to pewne. System znajduje się na serwerach home.pl.

Bardzo będę wdzięczny za pomoc lub za wskazanie drogi do rozwiązania tego problemu

pozdrawiam

cabanek

sogo
06-07-2007, 11:13
nie bawiłeś się ostatnio instalacją swojego edytora?. Wygląda na to, że tak jakby brak było pliku językowego. Spróbuj go odinstalować i ponownie zainstalować.
p.s. pod IE tak samo?
pozdr.

Dylek
06-07-2007, 12:04
Raczej wszedl do Panelu Administratora nie z tego adresu, co ma w configuration.php - czyli z lub bez www na poczatku :)

cabanek
06-07-2007, 14:24
no i sprawdziło się to co mówił Dylek. Zamiast wpisywać www.jeleniagora.home.pl/administrator wpisywałem www.jeleniagora.pl/administrator i to była cała przyczyna. Wpisując adres zdefiniowany w configuration.php już wszystko działa :)

dzięki serdeczne za podpowiedź :)