PDA

Zobacz pełną wersję : Dodanie komentarzy do artykulów



Carleone
08-07-2007, 22:30
Witam, czy mógłby mi ktoś pomóc dodać komentarze do artykułów, próbowalem już to zrobić i wydawało mi się że wszystko robię dobrze a nigdy mi to działać nie chciało, zawsze jakiś błąd. Wszystkie pliki mam, chodzi o tą edycje w html, nie umiem tego zrobić. Może chociaż jest jakiś tutorial, bo owego nie znalazłem ?

magdaa
08-07-2007, 22:49
czego nie umiesz zrobić ? jakie masz pliki ? jakie błędy ?

opisz problem tak, aby był zrozumiały dla innych.

Carleone
08-07-2007, 23:06
a więc mam wgrany komponent moscom i do niego bota. Wszystko wgrane na cacy ale żeby można było dodawać komentarze trzeba było podmienić
mosMainBody(); ?>

na

mosMainBody(); ?><?php if (file_exists($mosConfig_absolute_path."/components/com_comments/comments.php")) { require_once($mosConfig_absolute_path."/components/com_comments/comments.php"); } ?>


oraz



("mainbody.php"); ?>

na

("mainbody.php"); ?> <?php if (file_exists($mosConfig_absolute_path."/components/com_comments/comments.php")) { require_once($mosConfig_absolute_path."/components/com_comments/comments.php"); } ?>


No i kiedy znalazłem juz te komendy i podmieniłem wydaje mi się dobrze pojawił się dziwny błąd, nie można było ani dodawać komentarzy i był jakis napis. Musialem od nowa wgrywać templatke..

Carleone
09-07-2007, 16:54
może za trudne pytania zadaje ?