PDA

Zobacz pełną wersję : jak zmienić skórke ?



qpabomber
02-03-2006, 11:31
Witam,

mam moze glupie pytanie. zainstalowalem dzisiaj joomla! i mam problem ze zmiana skorki. wszystko jest super, poza tym, ze w ustawieniach globalnych w witrynie nie mam pola 'wyglad witryny' ktore powinno byc zgodnie z informacja zawarta w jednym z FAQ.

takze nie moge znalezc w pliku konfiguracyjnym nazwy skorki zeby zmienic recznie.

mam chyba wersje 1.0.8 pl

szymek

stone
02-03-2006, 11:39
podaj który to FAQ, bo jak jest tak jak mówisz to jest tam bład

Skórki zmieniasz w panelu adimistracyjnym, w tym menu co masz ustawienia globalne, tylko niżej, tam masz link do szablonów

qpabomber
02-03-2006, 12:00
Hej,

dzieki za szybka odpowiedz - nie osmielam sie twierdzic ze w faq jest blad ! http://www.pomoc.joomla.pl/pomoc/index.php/content/view/383/26/1/2/

to na pewno ja cos robie zle. a tu jest zrzut mojego ekranu moze ja po prostu tego nie widze :)

http://www.netyskaf.pl/screen.jpg

pozdrawiam
szymek

viper
02-03-2006, 12:41
w złym miejscu szukasz
Po wejściu do panelu administracyjnego zobacz menu co jest u góry . Zaraz za start masz >> Witryna z niego wybierasz podmenu >> Szata graficzna i dalej >> SZaty witryna. Jesteś w panelu w którym możesz zmieniać skórki.
Jeśli zaznaczysz podgląd szablonu to jak najedziesz myszką na nazwę szablonu to zobaczysz miniaturką. zaznacz nazwę i kliknij >> domyśny a zaznaczona skurka będzie od tej pory domyśna dla twojej witryny.

klikając na ikonkę >> Nowy zostaniesz przeniesiony do panelu który opisuje niżej

--------
Szablon instalujesz w panelu administracyjnym . Wybierasz menu u gury i szukasz >> instalatory >>Szaty -witryna. Klikasz na >> Wybiesz i wskazujesz na plik na dysku z skórką którą chcesz zainstalować. Następnie klikasz na >> wczytaj plik i zainstaluj. Ujżysz komunikat co ta za skórka i klikasz na>> Dalej. Zostaniesz przeniesiony do strony gdzie masz pokazane wszystkie zainstalowane szablony.

Pozdrawiam

qpabomber
02-03-2006, 13:31
HA !

juz wiem

nie mialem tego menu poniewaz przerzucalem pliki na serwer przy pomocy total commandera i zamienil mi wszystkie nazwy plikow na male litery i nie mialem tego menu !

powinno byc teraz dobrze

dzieki
szymek

livio
02-03-2006, 17:12
Następnym razem użyj do FTP na przykład klienta SmartFTP.
Link wygoogluj.