PDA

Zobacz pełną wersję : Estate Agent - Galeria [problem]



hackermen
09-07-2007, 10:53
Witam szanowne grono.
Mam problem z ładowaniem zdjęć w komponencie ESTATE AGENT
Wcześniej wszystko było ok a oraz pojawiłsięproblem i przy wgrywaniu jakiegokolwiek zdjęcia wyskakuje błąd:

Fatal error: Allowed memory size of 20971520 bytes exhausted (tried to allocate 800 bytes) in /home/komisrak/domains/komisrak.pl/public_html/components/com_estateagent/includes/gallery/upload.gallery.php on line 230

Mam jomlę 1.0.12 Stable +
MisterEstate
1.0.2 Stable

Wszelkie parametry serwera są takie jakie joomla lubi:p
Proszę o pomoc.

hackermen
12-07-2007, 17:43
up
Bardzo proszę o pomoc

hackermen
27-07-2007, 13:25
W końcu sobie poradziłem - nie chciałem instalować wszystkiego od początku.
Piszę bo może się komuś przydać.
Mój administrator serwera (hosting) przenosił wszystkie konta na inny serwer i zmienił atrybuty katalogów.
Zmieniłem wszystkie w w/w komponencie na 777 i teraz jest dobrze.

dkint
28-07-2007, 06:38
W końcu sobie poradziłem - nie chciałem instalować wszystkiego od początku.
Piszę bo może się komuś przydać.
Mój administrator serwera (hosting) przenosił wszystkie konta na inny serwer i zmienił atrybuty katalogów.
Zmieniłem wszystkie w w/w komponencie na 777 i teraz jest dobrze.

Witam

Najlepiej zmień dostawcę hostingu bo ten jest niepoważny, wszelkie przenosiny serwera, prace i przerwy techniczne powinny być konsultowane z klientami - albo poprzez mail z informacją, albo komunikat na forum jeśli na swojej stronie www dostawca hostingu ma ... jeśli on "szaleje" w ten sposób i zmienia istotne ustawienia jakim niewątpliwie jest chmod to dla mnie traci już dużo jako poważny dostawca usług ...

ps. zmiana jak zmiana (wywód powyżej był tylko moim pobożnym życzeniem jak moim zdaniem powinny działać firmy hostingowe) , jednak poproś go o jakieś info zanim zacznie coś robić następnym razem ...

pozdrawiam
Krzysiek

Joshua
28-07-2007, 10:56
a musisz mieć 777? to trochę mało bezpieczne dla plików i folderów

Joshua
28-07-2007, 10:57
wszelkie przenosiny serwera, prace i przerwy techniczne powinny być konsultowane z klientami - albo poprzez mail z informacją, ...:) mój tak robi

hackermen
29-07-2007, 09:52
a musisz mieć 777? to trochę mało bezpieczne dla plików i folderów


Najwidoczniej ten komponent tak musi mieć przy 775 tez nie chce dzialac musi byc widocznie 777.

hackermen
29-07-2007, 09:53
:) mój tak robi

A jakich macie dostawców ja mam host-24.pl i szczerze powiedziawszy zadowolony nie jestem.:mad:

Joshua
29-07-2007, 09:54
A jakich macie dostawców (...) home.pl az.pl

pawelt21
29-07-2008, 21:09
Witam

Mam problem z galerią w Misterestate. Gdy chcę dodać nowe zdjęcie wyskakuje mi lista błędów, która wyglada następująco:

Warning: chmod() [function.chmod]: No such file or directory in /virtual/pl/h2/ziemann/components/com_estateagent/includes/gallery/upload.gallery.php on line 245

Warning: getimagesize(/virtual/pl/h2/ziemann/components/com_estateagent/pictures/ea1217350744.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/pl/h2/ziemann/components/com_estateagent/includes/gallery/upload.gallery.php on line 248

Warning: chmod() [function.chmod]: No such file or directory in /virtual/pl/h2/ziemann/components/com_estateagent/includes/gallery/upload.gallery.php on line 245

Warning: getimagesize(/virtual/pl/h2/ziemann/components/com_estateagent/pictures/tea1217350744.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/pl/h2/ziemann/components/com_estateagent/includes/gallery/upload.gallery.php on line 248

Czy ktoś może mi pomóc? Nie wiem co może być nie tak.