PDA

Zobacz pełną wersję : Zajęte miejsce - problem :(



feronek
12-07-2007, 11:09
Witam. Chciałam zrobić ładną galerię w serwisie www.dagidog.com.pl (http://www.dagidog.com.pl) i zaczęłam wrzucać zdjęcia i... zabrakło miejsca. Zdziwiło mnie to, bo przecież tylko kilka zdjęć załadowałam i koniec. Sprawdziłam wielkość zdjęć i nie są aż akie duże. Wyrzuciłam je. Usunęłam z serwera. Skonsolidowałam bazę danych. Weszłam w panel serwera i okazało się, że nadal mam zajęte 44MB !!!! Dlaczego??? Przecież sama Joomla tyle aż nie zajmuje. Ładowałam ją co prawda kilka razy ale zawsze wyrzucałam wszystkie pliki przed ponowną instalacją.
Czy ktoś ma może pomysł o co chodzi???
Z nadzieją czekam, bo strone mam prawie cała zrobioną i nie chciałabym musieć jeszcze raz czyścić serwera i wrzucać na nowo Joomle i wszystko inne :(
POMOCY !!!

nexus246
12-07-2007, 12:01
Trudno powiedzieć jak się nie ma dostępu do serwera. Może masz jakiś katalog temp przez ktory jest upload zdjęć i tam zostały kopie fotek?

feronek
12-07-2007, 13:41
Wywaliłam wszystko, całą Joomle :( napisałam do admina serwera i po czyszczeniu mam nadal 20MB na serwerze - kurcze, o co chodzi??? Chyba musze czekać na reakcje admina :(

Sova
13-07-2007, 02:46
Kontakt z adminem zdecydowanie polecam.
:D

feronek
13-07-2007, 11:57
Skontaktowałam się z adminem. Póki co dołożył mi 20 MB ale przecież nie o to chodzi, tylko o to, żeby rozwiązał problem - mam wrażenie, że pliki się dublują z jakiegoś powodu. No bo na innych serwerach Joomla razem ze wszystkim, czyli dołożonymi komponentami, modułam, botami, tekstami, galeroą i zdjęciami, a także z muzyką, zajmuje góra 20 MB, a u mnie wygląda na to, że sama Joomla 1.0.11PL zajmuje 20MB ponad :(
A u Was ile zajmuje Joomla?