PDA

Zobacz pełną wersję : wszystkie artykuly kategorii w menu



mgap
03-03-2006, 16:08
witam, mam stronke oparta o najnowsza joomle http://test.migland.pl chcialbym aby po kliknieciu w "wycieczki" pojawilo mi sie menu z wszystkimi wycieczkami do wyboru ale nie z prawej strony a bezposrednio w menu, w "koloniach" zaczalem to robic recznie i o to mi w sumie chodzi ale przy wiekszej liczbie artykulow bedzie to bardzo pracochlonne, ogolnie chodzi o to zeby w samym menu pokazac wszystkie artykuly z kategorii a nie dopiero po kliknieciu w odnosnik menu, prosze o pomoc i pozdrawiam wszystkich.

magic
03-03-2006, 16:46
Od tego masz submenu w menu. Jak się robi pozycje stanowiące submenu w stosunku do nadrzędnego - masz np. po kliknięciu na ikonkę Pomoc na ekranie edycji menu.
Czyli np po kliknięciu na Wczasy rozwinie ci się poniżej submenu z kategoriami, a po kliknięciu na kategorię - na środku pokażesz spis artykułów - propozycji.
"Submenu" nie musi się pojawiać dosłownie w ramach menu głównego. Możesz zrobić sobie np. osobne menu dla np. Wczasów z linkami do kategorii i ustawić w jego parametrach, że ma się pojawiać w odpowiednim miejscu tylko po wybraniu Wczasy w menu głównym.
Jeszcze jest sporo innych możliwości ...

Jeśli często zmieniają się kategorie i chcesz menu nieco zautomatyzować - użyj dodatku do Joomla! rozszerzającego możliwości menu np. ExtendedMenu, albo innego, który ci będzie odpowiadał. Jest tego trochę ...