PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuł na stronie głównej



MicNeo
14-07-2007, 00:11
Witam!

Na stronie mojego klanu AA (www.vspteam.com) gdy się dodaje newsa/arta jest taka opcją pod zakładką "Publikacja" -> "Strona startowa". Jeżeli ja zaznaczymy, to wtedy news/art ukaże się na stronie startowej.

Mam też własną strone oparta na Joomli, (www.homepage.micneo.info). I tutaj nie ma takiej opcji, a zależało by mi na niej, ponieważ jest to trochę głupie. Bo musze sam sobie zatwierdzać swoje newsy :confused:

No i takie pytanko. Jak dodać takie coś jak jest na stronie mojego klanu?

Wersja joomli na vspteam.com: 1.0.11 PL
Wersja joomli u mnie: 1.0.12 PL

Być może to wina wersji, ale jakoś szczerze w to wątpie.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc,
Pozdrawiam!

PS: Pytałem się kumpla, co instalował tego CMS'a dla mojego klanu, i nie ma pojęcia dlaczego u nich to jest, a u mnie nie ma tego.

norek
14-07-2007, 12:20
Musi być:)
Każdy artykuł ma parametr pokaż na głównej więc po publikacji artykułu i oznaczeniu pokaż na głównej artykuł na pewno się pojawi. A może od frontu tylko dodajesz artykuły? Dopiero admin je zatwierdza...

MicNeo
14-07-2007, 13:45
Chyba nie za bardzo rozumiesz o co mi chodzi.

Tak jest u mnie na stronie:
http://img207.imageshack.us/img207/8988/jatr4.jpg

A tak na stronie klanu:
http://img207.imageshack.us/img207/1958/vspsz4.jpg

U mnie nie ma tej opcji: "Strona Startowa". Wiem, że przez adminke da się opublikować to na strone główną, ale chciałbym, żeby było tak jak na stronie mojego klanu. Czyli dodaje coś, zaznaczam opcje "Strona startowa" i cacy :)

zwiastun
14-07-2007, 19:03
Wcięło? Żartujesz sobie. Chyba, że masz jakiegoś lewego Joomla! Tylko skąd tam polskie tłumaczenie?

MicNeo
16-07-2007, 18:26
No tak jak widać. Zresztą jak można mieć lewego coś co jest za darmo? ^^ Joomle ściągałem podajże z oficjalnej strony i dodałem spolszczenie.

Sprawdzałem czy to wina skórki i tłumaczenia. Zmiana na podstawową skórkę i język nie przyniosły efektu. Więc to nie to.

Ma ktoś jakiś pomysł?