PDA

Zobacz pełną wersję : Tehnika EM



harper20
06-07-2007, 14:10
Witam

Mam problem z
<meta name="description" content="********, Technika EM" />

Jak zlikwidować "TECHNIKA EM" Proszę o POMOC.

harper20
16-07-2007, 16:40
Witam

Mam problem jak usunąć "Tehnika EM" z meta name pojawia się ona w wynikach wyszukiwania?? :(
Pomóżcie mi
<meta name="description" content="********, Technika EM" />

Pozdrawiam czekam na odpowiedź.

alegorn
16-07-2007, 16:59
po pierwsze, bo to az boli (a wierz mi ze ja sam mam spore z ty problemy) - popraw ortografie.

po drugie: ale o co ci chodzi???? co gdzie i jak??

harper20
17-07-2007, 15:20
Dobrze poprawię się:D

Bardzo chciałbym Ci wytłumaczyć dokładnie, o co mi chodzi mam nadzieje ze teraz rozwieje wszelkie wątpliwości.
A więc chodzi mi o to moja strona w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce widnieje jako
„TYTUŁ”
„tytuł…..”, Technika EM.

Domyślam się ze siedzi to gdzieś w kodzie meta name i nie chce aby to było widoczne w wyszukiwarce (TechnikaEM) szukałem wszędzie nie wiem jak to zlikwidować.

zwiastun
17-07-2007, 17:41
Po pierwsze, szablon jest darmowy, ale oznaczony przez autora, który życzy sobie wiedzieć, co się dzieje z jego szablonem,
Po drugie, nie ma to w ogóle wpływu na Twoje osiągi w Google, więc nie wiem, dlaczego chciałbyś ten wpis usunąć (chyba że chcesz się podawać za autora, a nie modyfikatora szablonu)
Po trzecie, proszę wszystkich tych, którzy mają wystarczającą wiedzę, aby usunąć taki wpis, o nieudzielanie pomocy w tym zakresie.

PS Twoja pozycja w Google zależeć będzie od treści strony. I zapewne nawet przy dobrej treści i spełnieniu paru innych warunków, przyjdzie Ci na efekty poczekać.

Viking
17-07-2007, 17:50
dodam tylko, że choć wiele złych rzeczy można powiedzieć o tym szablonie, to jeśli chodzi o pozycjonowanie stron w Google jest on lepszy od większości dostępnych.