PDA

Zobacz pełną wersję : losowe obrazy



daniel48
17-07-2007, 00:16
mam do was pytanie. czy jest mozliwosc stworzenia kilku "losowych obrazów" i czy jest opcja ze w jednym module bedzie wyswietlanych 3 zdjec?
chodzi mi o cos takiego jak na www.fotomotywy.pl (http://www.fotomotywy.pl)
pozdrawiam i dziekuje za odp

kkmm1
17-07-2007, 00:54
Jesli nie znasz sie na kodzie php to najprostsze rozwiazanie to skopiowanie modulu i postawienie go kolo siebie bedzie wlasie wymagany przez Ciebie efekt ... a jesli umiesz troszke php to najlepiej troszke przerobic ten modul .....
PS. to co jest na wskazanej prezz Ciebie stronie to chyba sa przykladowe obrazki z galerii .... jesli te miniaturki losowe maja i tak prowadzic do galerii to moze lepiej od razu skorzystac z galerii :) i modulow galerii jakie sa dostepne .. zobacz ZOOM gallery

daniel48
17-07-2007, 01:30
nie znam sie na php:) kopiuje moduł ale jak go postawic obok??

daniel48
17-07-2007, 01:30
ok mam juz:)

daniel48
17-07-2007, 01:32
a czy da się wrzucic trzy zdjęcia do "losowy obraz" i czy da rady aby ramka z losowym obrazem nie wyswietlała się jedna po drugiej tylko obok siebie?? 2 ramki obok siebie

kkmm1
17-07-2007, 11:55
wszystko zalezy od twojego szablonu. Ustaw modul w main body tam jest szerzej i jesli wstawisz jedno obok drugiego a szablon bedzie odpowiednio ustawiony to moze sie uda... generalnie to albo zostaja moduly galeriii albo pogrzebac w php ... za duzo wymagan zeby zrobic to bez grzebania w kodzie... naprawde zobacz moduly galerii

daniel48
17-07-2007, 14:28
zainstalowelem sobie jeszcze inny modul wyswietlający losowe obrazy ale nie potrafię zrobic zeby wyswietlalo się po 3 losowe obrazy z jednego katalogu w jednym "okienku"....