PDA

Zobacz pełną wersję : Już istnieje plik o nazwie "%s"



Bemol
17-07-2007, 17:12
Jak widać w poprzednim temacie pytałem się jak usunąć Joomla... Zrobiłem tylko po to by zainstalować ją na nowo. I to uczyniłem. Na nowej instalacji Joomla chciałem zainstalować "szatę". Instalacja zakończyła się komunikatem Już istnieje plik o nazwie "%s". Próbujesz instalować ponownie ten sam komponent, moduł lub szablon. Nie jest to prawdą szablon był instalowany pierwszy raz a na dodatek i tak go nie widać w zakładce Witryna->Szablony->Szablony-Witryna więc nawet nie wiem jag go odinstalować (usunąć)

kkmm1
17-07-2007, 17:55
Tak wiec.... przez ftp. muszisz go odszukac ... niestety... musisz sam na serwerze poszukac plik... jesli byl instalowany jako dodatek to w katalogu "mambots".... ja bym sie jednak spodziewal bardziej w katalogu z szablonami w "templates"

Bemol
17-07-2007, 19:21
Zlokalizowany to ja plik (w sumie cały katalog) to mam tylko nie mogę go usunąć... i nie mogę mu zmienić atrybutu (i pewnie dlatego też nie mogę go usunąć)... czy ktoś ma jakiegoś pomysła :(

wojsmol
17-07-2007, 20:01
zainteresuj się tym komponentem http://www.joomla.pl/index.php/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,fileinfo/id,59/ NIE zmieniaj nim uprawnien tylko usuń folder, albo pisz do admina o zmianęwłaściciela folderu i potem usuń go przez FTP