PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z publikacją artykułu przez stronę frontową



poli555
19-07-2007, 00:16
Witam. Na początek zaznaczę, że pobieżnie przeglądnąłem tematy forum i nie dostrzegłem tematu "rozwiązującego" mój problem.
Zainstalowałem sobie joomlę 1.0.12a na serwerze I ucząc się przeprowadzałem różnego rodzaju eksperymenty(może było ich za dużo). W pewnym momencie utworzyłem w cp użytkownika, który był "publisherem". W menu użytlownika (usermenu) utworzyłem nową pozycję "wyślij - artykuł/materiał". Gdy ów użytkownik zalogował się na "frontendzie" i kliknął w przycisk w menu, pojawiał mu się formularz gdzie można było wpisać tytuł artykułu, wybrać kategorie, wpisać w końcu treść artykułu. W dolnej części formularza były również okienka umożliwiające wstawienie grafik itp. I właśnie tu pojawił się problem: po wpisaniu tytułu wybraniu kategorii i wpisaniu treści artykułu, klikanie w przyciski zapisz, anuluj i zatwierdź nie dawało żadnego efektu.
Ten sam problem ma super administrator (i pewnie inni uzytkownicy też) zalogowany na stronie frontowej, ale on może dodawać artykuły w "beckendzie".
Super administrator może także na "frontendzie" otworzyć artykuł do edycji ale jak publisher wcześniej anulować, zapisywać czy zatwierdzać zmian.

Pomóżcie, gdzie blokuje i odblokowuje się się publikowanie artykułów ze strony frontowej.



Dodatkowa informacja: Próbując zainstalować od nowa JCE i wybierając z Panelu Administratora -> Instalatory -> Komponenty zauważyłem komunikat o błędzie:

Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 14592 bytes) in /home/poli555/public_html/administrator/includes/menubar.html.php on line 450

Czy to może być powód moich problemów? Jak to napraić i móc dalej instalować komponenty?

PS. Komunikat ten pojawił się po wybraniu z Panelu Administratora -> Instalatory -> Komponenty a nie po próbie instalowania komponentu com_jce104-pl.zip