PDA

Zobacz pełną wersję : Psująca sie joomla



Anro
18-07-2007, 23:57
Jest sobie stronka oparta na joomli wszsytko super pieknie skonfigurowane na gotowo jest godz 18:00 i wszsytko działa.
sprawdzam o 21:44 i po zalogowaniu usera testowego nie ma menu dla userów a o 18:00 jeszcze było a w panelu administracyjnym widać że jeden user jest zalogowany. Nawet na stronie głównej nie znika logowanie tylko dalej mozna sie logowac w nieskonczoność.
Zaznaczam że nikt nic ze stronką nie robił między tymi godzinami!
Wku***a mnie to bo zawsze musi sie cos zesrac w tej joomli i tak w kółko od ponad 1roku sie z nią morduje...
Pomóżcie pls !!
dla chętnych dane logowania na pw zeby mogli cos pokombinowac i zobaczyc na czym rzecz dokładnie wygląda
z góry dzieki za pomoc

dkint
19-07-2007, 06:26
Witam

Może byś jakiegoś linka zapodał ? Myślę, że twoje frustracje są nie do końca uzasadnione ... najłatwiej zrzucić winę na cms ... nie myślałeś o tym, że to może hosting ? a może cach przeglądarki ? (strzelam w ciemno oczywiście i nic nie sugeruję) ... daj linka to może coś ktoś tutaj wypatrzy ...

ps. piszesz, że od roku mordujesz się z joomlą - hmm ja działam z nią od więcej niż roku i jakoś nie mam większych problemów - z drugiej strony jak ci joomla nie leży to wymień cms - przecież nikt cię nie zmusza do używania joomli ....

pozdrawiam
Krzysiek

Anro
19-07-2007, 11:49
Yo Krzychu tu Krzychu ;)
jomle probowalem zmienic ale nic innego nie jest w takim stopniu mi odpowiadajace ;)
hmm odpowiedzia moze być hosting bo juz raz tez mi sie psuła na vigio.pl
teraz mam na shou.pl
ale dziwne jest to ze najpierw dziala super a potem po kilku h w tym przypadku sie psuje i to z niewiadomych przyczyn....
na samym poczatku na tym hostingu dzialala przrez kilka miesiecy teraz jakos szybko sie psuje.
dane do oblookania stronki na pw

Anro
19-07-2007, 23:20
Pozwole sobie zacytowac Dkint:
"Witam

Bez www w adresie logowanie nie działa - z www i owszem i wygląda, że jest wszystko ok, menu użytkownika widzę ...

pozdrawiam
Krzysiek"
problem rozwiązany :D
jestem zaje**ie wdzięczny BIG thx dla tego pana :D:D