PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o Logo i Banner



tic_tac
19-07-2007, 13:20
Witam. Mam pytanie. Jak zrobić swoje własne logo i banner i wstawić go na swoją własną stronkę. Jeśli możecie mi to opisać krok po kroku to byłbym wdzięczny.

A jeszcze jedno pytanie. Czy można edytować swój własny szablon?

zwiastun
20-07-2007, 04:18
1. krok - wziąć np. pędzel, farbki i kartkę. Namalować.
2. krok - kupić skaner i zeskanować. Można też aparatem fotograficznym zdjątko sobie zrobić.
3. krok - kupić Photoshopa, wczytać i obrobić. Albo skorzystać z darmowego GIMPA.

Wybacz, dalej mi się po prostu nie chce wygłupiać.
A czy Ty też mógłbyś potraktować siebie i nas poważniej?

tic_tac
20-07-2007, 09:27
1. krok - wziąć np. pędzel, farbki i kartkę. Namalować.
2. krok - kupić skaner i zeskanować. Można też aparatem fotograficznym zdjątko sobie zrobić.
3. krok - kupić Photoshopa, wczytać i obrobić. Albo skorzystać z darmowego GIMPA.

Wybacz, dalej mi się po prostu nie chce wygłupiać.
A czy Ty też mógłbyś potraktować siebie i nas poważniej?

Nie to nie "łaski bez"

zwiastun
20-07-2007, 11:46
Chyba nie rozumiesz. To jest forum użytkowników Joomla!, a nie przedszkolaków. Jak zrobić obrazek do umieszczenia na stronie WWW wiedzą moi uczniowie w klasie VI szkoły podstawowej.

jabolewski
29-12-2008, 17:20
witam,
mam mały problem, nie mam dostępu do serwera FTP. Korzystam od niedawna z joomli 1.5.8 i mam standardowy szablon, w którym chcę zmienić baner. I nie ma dostępu z poziomu administratora joomla do plików szablonów więc:
Jak podmienić baner?

zwiastun
29-12-2008, 17:34
A można wiedzieć, po kie licho umieściłeś swoje pytanie w tym wątku do kosza?
1. Hosting bez dostępu do FTP nie nadaje się zbytnio do zarządzania Joomla!
2. Możesz zainstalować komponent extplorer, który daje dostęp do katalogów z poziomu Joomla

jabolewski
29-12-2008, 19:06
jestem na serwerze wujka, który ma tam swoją stronę i jest problemik żebym tam nic nie popsuł.:cool: