PDA

Zobacz pełną wersję : Profesjonalny Serwis Piłkarski



tic_tac
19-07-2007, 19:10
Witam. Czy jest możliwość założenia w Joomla profesjonalnego serwisu piłkarskiego?
Jeśli tak to gdzie mogę znaleść więcej informacji na ten temat? Skąd moge sciągnąć potrzebne do tego komponenty, moduły, dodatki i oczywiście szablon? orientujecie się??

Carleone
19-07-2007, 19:56
szablon najlepiej zrobić samemu, lub gdy się nie umie zatrudnić kogoś do tej roboty :P Oczywiście trudno znaleźć bardzo ładny żeby Tobie pasował. Co do dodatków, modułów i komponentów to jest ich w necie duzo. na stronie głównej m.in. Ja polecam jokris.info ;)

tic_tac
20-07-2007, 08:11
szablon najlepiej zrobić samemu, lub gdy się nie umie zatrudnić kogoś do tej roboty :P Oczywiście trudno znaleźć bardzo ładny żeby Tobie pasował. Co do dodatków, modułów i komponentów to jest ich w necie duzo. na stronie głównej m.in. Ja polecam jokris.info ;)

A mógłbyś podać jeszcze jakieś inne stonki.....?

zwiastun
20-07-2007, 11:00
Tic-tac - a mógłbyś najpierw trochę poznać Joomla!, zorientować się, jak to działa, jakie są rozszerzenia, co to są te szablony i skąd je można wziąć, itd. Bo w tej chwili to zaśmiecasz forum.
1. Są setki stron na których można znaleźć darmowy szablon, zdaj sobie sprawę, że szablon na zamówienie to od kilku set złotych wzwyż
2. Do wyszukiwania stronek służą m.in google, adresy do stron poświęconych Joomla, są w katalogach linków na stronach w moim podpisie
3. Serwis sportowy, piłkarski i zabawkarski, jak każdy inny można zrobić i w Joomla, i w innych CMS-ach, i w edytorze HTML