PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent kontakty- zmiana czcionki i dopisane tekstu



Skonec
20-07-2007, 08:57
Witam

Mam pytanie: czy w komponencie kontakty mozna zmienic czcionke?? chodzi mi dokladnie o to, ze gdy ktos wysle maila to pojawia sie malo widoczny u gory napis - dziekujemy za wyslanie maila (czy cos podobnego)- chcialbym aby ten napis byl pogrubiony i na srodku zdziebko wiekszy.

I czy mozna jakos dopisac linijke tekstu, nad formularzem??

Dziekuje za odp.
Pozdrawiam
Skonec

zwiastun
20-07-2007, 10:52
sprawdź deklaracje dla .error lub .message w arkuszu stylów
Dodatkowy Tekst w komponencie trzeba by wpisać w contact.html.php, tylko po co - masz przecież możliwość umieszczenia w formularzu kontaktowym tekstu nad formularzem

Skonec
20-07-2007, 11:20
no masz racje, ale to jest strzasznie mala czcionka, malo rzucająca sie w oczy ;/ chcialbym aby bylo czytelne jak ktos wcisniej WYSLIJ aby u gory bylo napisane dosc wyraznie: dziekujemy za wyslanie maila (czy cos podobnego).

Dopisac bym chcial zupelnie nad formularzem co i jak, aby bylo bardziej widoczne.

ale dzieki za pomoc, zaraz zaczne cosik przerabiac :)

P.S. probowalem, ale niestety nie umie edytowac takich plikow- czy moglby mi ktos pomoc co i jak zrobic aby wstawic tekst pogubiony, jezeli jest mozliwosc troszeczke wieksza czcionka niz normalna w Kontaktach, bede ogromnie wdzieczny

dkint
20-07-2007, 11:59
Witam

Firefox + web developer toolbar ... wciskasz ctrl + shift + y najeżdżasz na ten tekst i masz ładnie pokazane, która klasa w css odpowiada za wyświetlanie tego tekstu ... dalej powinieneś sobie poradzić ...

pozdrawiam
Krzysiek