PDA

Zobacz pełną wersję : News Flash Scroller nie widzi nowych artykułów ???



Marcoo
20-07-2007, 11:14
Zainstalowałem wczoraj moduł News Flash Scroller. Zadziałał poprawnie- wyświetlił zgodnie z ustawieniami tytuły artykułów z zadanej kategorii. Dziś dodałem nowy artykuł (w tej samej sekcji i kategori jak wczoraj i jak w ustawieniach Flash Scrollera). A ten uparcie wyświetla tylko tytuły artykułów jak wczoraj czyli bez nowo dodanego. Z konfiguracją modułu kombinowałem na wszystkie strony. Ma ustawione by wyświetlał wszystkie artykuły, kategoria też poprawna. I dalej nic !! A po co mi moduł nowości, który nie wyświetla nowości czyli najświeższych artykułów.

grand
17-04-2008, 12:32
mam to samo, poradziłeś sobie jakoś z tym jakoś czy zainstalowałeś inny moduł? pozdrawiam

crazyluki
17-04-2008, 15:11
a nie jest tak, że macie cache włączony?

grand
17-04-2008, 16:35
w niezwykle rozbudowanych parametrach tego modułu nie ma opcji wyłączania cache. Więc nawet nie mam możliwości sprawdzenia

crazyluki
17-04-2008, 17:58
ale na stronie masz włączony cache ? stary, pół godziny i cache się zmienia.
fun.kubera.org > zobacz - tam jest alternatywy cache z opcją ustalenia które moduły (komponenty) mają podlegać cachowaniu:)

Jdwind
18-04-2008, 13:17
Dokładnie jest tak, jak mówi Crazyluki. Przy włączonym cache'u artykuły w NFS pokazują się po określonym czasie.