PDA

Zobacz pełną wersję : Powiadom znajomego - nie działa



Karola
20-07-2007, 16:46
Problem polega na tym ze funkcja powiadom znajomego nie działa. Po kliknięcie na odnośnik powiadom wyskakuje okienko w którym wypełnia sie pola E-mail znajomego, mój e-mail, od kogo i krotki opis. Wciskam wyślij, wyskakuje ze wiadomość została wysłana na podany adres. Niby wszystko ładni pięknie, ale wiadomość nie dociera do żadnego znajomego. Nie ma znaczenia czy powiadamiał zarejestrowany użytkownik czy też nie.
Serwer na który jest strona to nazwa.pl. Używam wersji Joomla! 1.0.12 Stable na Windows-ie XP.
Próbuje coś z tym zrobić już od ponad tygodnia bez rezultatu. Probowałem zainstalować komponent recommend ale wyskakuje błąd

Parse error: syntax error, unexpected $end in .../components/com_recommend/recommend.php on line 327

Konfiguracje poczty raczej mam dobro ponieważ podczas rejestracji nowego użytkownika jest wysyłany do niego e-mail, który dochodzi be zadanych problemów.

Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc czy nawet sugestie co może być przyczyno ponieważ rozkładam bezradnie ręce. Przeszukuje forum już od 4 dni i nic nie znalazłem w tym temacie wiec mam nadzieje ze sie nie potarzam. Jeśli temat już był poruszony to proszę o linka.