PDA

Zobacz pełną wersję : Muzyka na stronie



feronek
21-07-2007, 15:03
Witam!
Tworzę serwis www.galeryjkamz.pl (http://www.galeryjkamz.pl) i chciałabym żeby na stronie "O mnie" pojawiała się muzyka jako tło, tak, żeby gdy tylko otworzy się strona muzyka cichutko leciała w tle - czy jest taka możliwosć w Joomla i jak to zrobić?

zwiastun
21-07-2007, 15:55
Tak samo, jak gdzie indziej. No może łatwiej. Moduł i umieść w nim muzyczkę.
PS. Użytkownicy będą Cię wychwalać za tę przyjemność pod niebiosa. Wyobraź sobie tylko, podczas przeglądania witryny trafiasz na stronę startową 5-10-20 razy i za każdym od początku masz buuuuu aaaaaaa buuuuu aaaaaaa buuuuuuu aaaaaa buuuuuu

feronek
21-07-2007, 16:34
zwiastunie drogi 1. chce mieć malutki przycisk a nie wielki odtwarzacz mp3 (500x400);
2. robię stronę na zamówienie (stronę galerji) i ta osoba chce mieć muzykę w tle na jednej z podstron.
3. widziałam tę stronę przed joomla i powiem Ci, że ta muzyka świetnie się komponowała i - tak jak nie lubię muzyki w tle, tak tutaj naprawdę mi się podobało.
4. muzykę mam w wavie :( próbowałam konwertować ale się nie daje i nie wiem co robić :(
nie wiem jak się obchodzi z tym niemieckim modulem, ktory podano w temacie na forum mmp3 - jakbyś wiedział, to powiedz mi krok po kroku co mam robić, co? Proszę :)