PDA

Zobacz pełną wersję : strona wyswitla info o zablokowaniu domeny



masasolna
21-07-2007, 22:43
Witam
Nie jestem pewien jaka jest przyczyna i postanowilem najpierw poradzic sie bardziej doswiadczonych.
Mianowicie po tym jak zmieniam cos na stronie (moze to jest niezalezne) strona wyswietla taki komunikat:
This account has been suspended.
Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

Nie wiem czy to zwiazane jest z joomla czy moze u uslugodawcy domeny cos jest nie tak. No i trzecia możliwosc cos jest nie tak z serwerem.


Czy ktos mial podobny przypadek lub wie gdzie tkwi problem ??


Pytam zanim napisze do tych od serwera lub domeny... z gory bardo dziekuje a wselki odzew.

zwiastun
21-07-2007, 22:45
Możesz też wcześniej użyć słownika języka angielskiego albo np. www.translate.pl

masasolna
21-07-2007, 22:48
znam angielski i rozumiem co jest napisane. i wynika z tego ze to cos z domena ale wiem ze to zazwyczaj pokazuje sie po krotkim czasie od tego jak zmieniam cos na stronie.
Nie zrobilem nic zlego zeby zawiesili mi domene..:/

zwiastun
21-07-2007, 22:51
To na pewno nie sprawa Joomla! No chyba że masz dziury i Ci ktoś psikusy robi. Ale odpowiedź i tak u adminów serwera.

masasolna
21-07-2007, 23:09
niedawno instalowalem wszystko od nowa i mam nadzieje ze nie ma dziur...same sie chyba nie robia. Napisalem juz do adminow serwera, ale spodziewam sie odpowiedzi jak zwykle w stylu: "U nas wszystko w porzadku.
Gdyby ktos robil psikusy to chyba nie za kazdym razem to samo prawda ?
ps. dlaczego zawsze musza byc jakies klopoty :/

nexus246
22-07-2007, 23:05
Dlatego że ta robota to kopanie dziur łopatą?