PDA

Zobacz pełną wersję : Po zalogowaniu w serwisie przenosi od razu na forum. co zrobić?



Elfiszcze
22-07-2007, 15:34
Pytanie jak w temacie. Dodam tylko: Joomla 1.0.11 stable, phpbb by przemo 1.12.5, pomost wersja 1.0.
W ustawieniach nie moge załatać pliku egistration i wersja jest niezgodna (10.11 a niby powinno być 1.0.12)

Z góry dziękuję za podpowiedzi

bartus2003
23-07-2007, 12:22
To jak wersja niezgodna to wgraj 1.0.12 ... aktualizacja polega tylko na nadpisywaniu plików przez FTP.... chyba już o to pytałeś, jak masz niezgodne wersje to nie załatasz wszystkiego... chyba że ewentualnie wgraj plik z oryginalnej paczki i łataj, jak sie nie uda aktualizuj joomle!!!!

Elfiszcze
24-07-2007, 03:33
Joomla 1.0.12 zainstalowana, w config wszystko ok, niestety nadal przenosi po zalogowaniu na serwisie do strony (na subdomenie) z forum. Jakie proponujecie rozwiązanie tego problemu?

edit:/ostatni post wklejony tu/nie ponaglamy tematów - stone się pojawi to pomoże /magdaa/

prośba do STONE o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Joomla 1.0.12 + phpbb by przemo na sybdomenie + pomost 1.0. Zarejestrować i tu i tu się da. W trakcie logowania na serwisie przenosi od razu na stronę z forum. Nie znalazłam rzwiązania na tym forum. Liczę na pomoc. pozdrawiam

bartus2003
25-07-2007, 17:06
podaj może adres stronki

Elfiszcze
25-07-2007, 19:03
Zainstalowałam joomla pe i już:) Jesli jednak ktoś zna odpowiedź - proszę napisać.

lukasznnn
05-08-2007, 00:18
Mam dokładnie ten sam problem. Przenosi od razu na forum, a w serwisie nie da się zalogować. Wersje joomla mam ok 1.0.12

Prosze o pomoc bo już nie wiem co poprawiać...

adres: www.rekinybiznesu.info

Radzu
07-08-2007, 13:41
To chyba problem najnowszej wersji bo u mnie podobnie, po zalogowaniu w portalu przenosi od razu na forum, po powrocie do portalu nadal jestem nie zalogowany, po zalogowanniu na forum na portalu nadal jestem niezalogowany, niekiedy po pewnej kombinacji udaje mi się zalogować na portalu i tu z kolei nie idzie się wylogować, przenosi tylko do forum gdzie nadal jestem zalogowany i dopiero wylogowanie na forum wylogowuje z forum a z portalem to raz tak a raz tak.
Dodam że testuję te kombinacje na 3 kontach (admin, user z prawami admina i zwykły user).

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły ja to zainstalować lub co zrobić żeby miało to pełną funkcjonalność to byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie porady.

Moja strona to narazie zupełny test czy taka konfiguracja będzie działać (portal + forum) więc bez problemu mogę wszystko na nowo zainstalować.

Ponadto bardzo mi zależy na takiej konfiguraji ponieważ same przemo ma zbyt ubogi portal jak na moje potrzeby, ale potrzebuję funkcjonalności forum więc zmiana na inne raczej nie wchodzi w rachubę.