PDA

Zobacz pełną wersję : Kalendarz wydarzeń - perypetie :)



yogi009
24-07-2007, 22:37
Witam, najpierw napiszę, co chciałbym uzyskać. Potrzebuję modułu małego kalendarza w układzie miesiąca z zaznaczonymi dniami, w których są zapisane jakieś planowane zdarzenia. Fajnie to pokazuje events w tłumaczeniu Zwiastuna, ale po kliknięciu w konkretny dzień wyrzuca mi takie coś:

Fatal error: Cannot redeclare clone() (previously declared in /home/efjeden/ftp/kawiarenka/includes/compat.php50x.php:92) in /home/efjeden/ftp/kawiarenka/components/com_events/events.php(545) : eval()'d code on line 2

Dodam, że zainstalowałem com_events_12_pl, mod_events_cal_18 i mod_events_latest_15, a serwer to nazwa.pl (na razie nie podpinałem tego do domeny, podaję fizyczny adres serwera, to prawdopodobnie nie powinno mieć znaczenia).

Jako alternatywę zainstalowałem extCalendar 0.9.1 - działa, ale tylko jako komponent, przypiąłem go do menu głównego, ale chciałbym wpiąć jakiś mały moduł kalendarza miesięcznego gdzieś okolice prawej kolumny, no i na stronie głównej na dole chciałbym wrzucić coś a'la "najbliższe wydarzenia".

Generalnie idealny byłby ten events tłumaczony przez Zwiastuna, gdyby tu działał. O dziwo, na localhost początkowo też to nie szło, a dzisiaj idzie niby (nie wyrzuca komunikatów o błędach php), ale nie dodaje skutecznie wydarzeń i nie pokazuje ich ani w module miesięcznym, ani w komponencie.

Poproszę o pomoc, czuję że jestem już o mały krok od sukcesu :)