PDA

Zobacz pełną wersję : FF nie czyta CSS???



feronek
25-07-2007, 15:44
Witam!
Robie serwis www.galeryjkamz.pl (http://www.galeryjkamz.pl) (na bazie teplatki siteground49) i pojawił się problem z przyciskami w menu. W IE wyglądają ok sa na środku, ładnie ułożone - tak jak to określiłam sobie w CSS , jednak FFjakby nie czytał CSS i nie wiem co mam zrobić, żeby przyciski wyświetlały się tak jak w IE - pomocy, proszę!!!

feronek
25-07-2007, 22:08
i co nikt mi nie pomoze??? :( Az chce sie zaspiewac "...gdzie ci mezczyzni...prawdziwitacy...???" A mi naprawde zalezy na rozwiazaniu tego problemu, a nie znam sie na php :(

P.S. Po kilku godzinach prób i błędów echhh... Juz prawie rozwiązałam problem, tylko wygląda na to, że IE inny nagłówek CSS odczytuje i uznaje za odnośniki w menu a FF inny i teraz jeśli w mainlevel wstawie obrazek tła - to w IE jest super, ale w FF właściwie widać tylko fragmencik tego obrazka, bo FF wiąże z tymi pozycjami w CSS nagłówek table.moduletable td - tylko że on odnosi się do wszytskich pozycji na pasku menu (czyli tym lewym materiale - do menu i do licznika i do flag ). I teraz nie mam pojęcia co zobić , zeby rozciągną tło pod odnośnikami tak, żeby wyglądało jak w IE.
Echhh mam nadzieję, że jednak ktoś mi pomoże - PROSZĘ!!!