PDA

Zobacz pełną wersję : Podmenu w Top Menu



Diadlo
26-07-2007, 00:51
Chciałbym stworzyć podmenu w menu górnym. Wszystko zrobiłem tak jak do menu bocznego (w panelu admina wygląda to tak: http://www.imagic.pl/public/pview/58082/1.JPG), jednak podmenu nie wyświetlają się. Jak zrobić zwykłe podmenu do menu górnego??? http://www.imagic.pl/public/pview/58082/1.JPG

Diadlo
26-07-2007, 14:51
ok już sobie poradziłem, proszę o usunięcie tematu :)
Hehehe dziękuje wszystkim którzy nie odpowiedzieli :)

zwiastun
26-07-2007, 18:08
Miły jesteś. Wskazane naśladownictwo, ale jedynie w stosunku do Ciebie.
Posty usuwamy raczej rzadko. A skoro sobie poradziłeś, to bardziej interesujące dla innych byłoby, jak, a nie że.

magdaa
26-07-2007, 18:55
są wakacje, a wszyscy inni nie mają co robić - tylko siedzieć 24h na dobę i śledzić pytania Diadlo, który w dniu zadania pytania, ma pretensje, że nikt nie udzielił mu odpowiedzi.

Sova
26-07-2007, 22:09
Sorry za OFF TOPIC:
Jakoś te wakacje - mimo ilości wolnego czasu u niektórych - nie owocują własną pracą użytkowników i próbą poszerzenia wiedzy nt. Joomla!, tylko mnóstwem pytań i ponagleń do odpowiedzi na nie....

Taka moja wakacyjna refleksja..

Diadlo
26-07-2007, 23:09
Hmmm wrzućcie wszyscy na luz (choćby zwłaszcza na te wakacje) i podchodźcie do wszystkiego z dystansem. Nie miałem zamiaru nikogo obrazić, ale jeśli ktoś tak się czuje to przepraszam. Ja po prostu uważam, że wiedza do, której dojdzie się samemu jest wiele więcej warta.

Co do tego jak rozwiązałem problem.. hmm nic odkrywczego dalej nie wiem jak w standardowych ustawieniach Joomli ustawić podmenu w topmenu, za to wykorzystałem komponent swMenuFree i bardzo go polecam, sprawdził się tam gdzie inne się nie sprawdziły. A co do tego jeśli ktoś ma jakieś pomysły jak zrobić zwykłe najprostsze podmenu (submenu?) w menu górnym to proszę pisać, bo dalej nie wiem.

Pozdro!

zwiastun
27-07-2007, 02:25
My na luzie, spoko. Bez rozszerzenia, typu zastosowanego czy jakiegokolwiek innego, nie da się zrobić poziomego rozwijanego menu.

Sova
27-07-2007, 15:15
Diadlo
Bez jakiejkolwiek urazy - specjalnie napisałem, że to Off Topic - nie miałem zamiaru Cię urazić.