PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie do mądrych z tego forum



Dakota
27-07-2007, 03:40
postawiałam świeżutką joomlę na serwerze ... nic nie dodawałam.... jedynie kilku artom ustawiłam datę wygaśnięcia i po tym okresie wrzuciłam je do archiwum.... i okazuje się, że nie można przeczytać całości (trzeba niby się zalogować) .... problem ten pojawia się na dwoch serwerach....
może ktoś mnie naprowadzi jak zmienić i gdzie aby arty archiwalne można było czytać w całości bez konieczności logowania....
dodam, że arty, ich kategorie oraz sekcje maja dostęp publiczny....

pozdrawiam
Dakota

ps.można to zobaczyć na http://www.polish-lace.5o.pl/joomla13/

Dakota
27-07-2007, 16:24
no cóż.... brak reakcji na kolejny post z tym problemem świadczy wielce wymownie o ... reszta jest milczeniem... :)

pozdrawiam
Dakota

zwiastun
27-07-2007, 16:38
Jeśli nie umiesz czekać na odpowiedzi, to nie pisz na tym forum. Jeśli Ci się bardzo spieszy, udzielam płatnych konsultacji (i zapewne co najmniej kilka innych osób też chętnie Ci ich udzieli).
Twoja kolejna uwaga świadczy wielce wymownie o Tobie, umiejętności czytania, umiejętności korzystania z forum.

Dakota
27-07-2007, 16:41
to pytanie akurat nie było skierowane do Ciebie.... zanm juz Twoja odpowiedż na ten problem....

pozdrawiam
Dakota

ps... co zaś się tyczy czekania na odpowiedź to rzeczywiście 16-17 dni oczekiwania na jakąkolwiek reakcje ze strony moderatorów, administratora czy osób, które tutaj uważają się za ważne to jak widać krótki czas.... zobacz mój problem z archiwalnym artykułem... proszę o pomoc :) - 10-07-2007, 06:29 .... i nie dawaj bardzo proszę zwiastunie odpowiedzi w stylu google, szujaka na forum.... bo zanim zadam pytanie tutaj szukam....szukam....szukam... także na zagranicznych forach.... taka już głupia jestem :)... na szczęście znalazłam rozwiązanie ....jest ono trochę uciążliwe no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.... :)

pozdrawiam
Dakota

zwiastun
27-07-2007, 17:08
1. Nie odnoszę się do tego, o co pytałaś kilkanaście dni temu. jeśli o to samo, to czemu zakładasz nowy wątek! Dziś między pytaniem a ponagleniem minęły godziny.

2. To nie jest forum autorów Joomla, tylko użytkowników. Nie ma odpowiedzi, może znaczyć, że nikt nie spotkał się z problemem albo nikt jej nie zna. Czyżby tu nie odpowiadano ludziom na ich pytania? Poczytaj swoje dwa ostatnie posty. I pragnę Ci przypomnieć: NIKT tutaj nie jest zobowiązany do odpowiadania na pytania. Jak zresztą na wszystkim tego typu forach. Jakiekolwiek pretensje do kogokolwiek są nie na miejscu.

3. Nie jesteś tu od dziś i dobrze wiesz, że do gogli czy wewnętrznej szukajki wysyła się ludzi, którzy zadają pytania na poziomie, co to jest joomla.

4. Na koniec. Pal licho poganianie - znalazłaś odpowiedź jakąś? Schowaj ją sobie głęboko. Ktoś inny, kto nie znajdzie chociaż takiej jak TY, będzie mial powód, żeby się poirytować.


Sory, boś Płeć Delikatna, ale to nie po to by Cię urażać...

noodles
27-07-2007, 19:50
sie musze sie wypowiedzieć ;) .... bo sie troche zagotowałem. Zwiastun, czesto jesteś bardzo niemiły w swoich postach, krzywdza Cie ludze zadajac pytania-tak to wyglada... nie rozumiem... nie czuj sie przezemnie oceniony w ten sposób. Poprostu czasami takie wrażenie sprawiasz.

Pozdrowił Noodles

zwiastun
27-07-2007, 22:31
Co racja to racja, przyhamuję, Dakota - naprawdę nie chciałem Cię urazić. Posta sprzed 2 tygodni nie pamiętałem, a nie byłaś dziś pierwszą osobą ponaglającą i stad zirytowanie. Przeprosiny.Problem z archiwum poanalizuję w wolniejszej chwili.

zwiastun
28-07-2007, 06:38
Potrenowałem na kilku jooomlach. Opisywanego efektu uzyskać nie zdołałem. Przeniesione do archiwum artykuły wyświetlają się bez żadnego problemu i bez żadnych restrykcji.
Proponuję się przyjrzeć w administratorze datom publikacji tych artykułów (i utworzenia, i rozpoczęcia i zakończenia publikacji) tudzież dokładniej prawom do przeglądania.
Jeśli artykuł miał oznaczoną datę wygaśnięcia, to w archiwum udostępniany jest od frontu tylko dla zalogowanych administratorów. Więc możliwe, że to tylko w tym rzecz. Jego publikacja jest bowiem ZAKOŃCZONA. .

yogi009
28-07-2007, 13:09
A ja myślę, że to jest jednak forum dyskusyjne, czyli mądrzejsi MOGĄ udzielić odpowiedzi, ale nie są do tego zobowiązani. Styl piśmienny Zwiastuna bywa czasem średni, ale też chłopina trochę zasuwa, więc nie wymagajmy żeby odpowiadał na każde lajkonikowe pytanie wszelkich nowych w temacie. Forum to także przeglądanie istniejących już wątków, o czym większość ludków w pośpiechu i z lenistwa zapomina (wiem po sobie). Także trochę luzu...

szuman
29-07-2007, 07:10
podobny problem na 100% był już wałkowany... wystarczy pogrzebać na forum.