PDA

Zobacz pełną wersję : W RSGallery2 da się usunąć "pobierz"



gospat
28-07-2007, 01:32
Witam czy w komponecie RSGallery2 da się usunąć juz w efekcie na stronie w galerii pod zdjęciem ikone i opcje "pobierz" Po prostu nei chiałbym aby ktos sciagał moje zdjęcia... jest na to jakis sposób? A jak nie to sa jakies inne galerie ktore sa rownie ciekawe darmowe i nei maja takiej głupiej opcji! Albo jak maja to moze da sie ją deaktywowac na zawołanie ?? POMÓŻCIE

dkint
28-07-2007, 07:21
Witam czy w komponecie RSGallery2 da się usunąć juz w efekcie na stronie w galerii pod zdjęciem ikone i opcje "pobierz" Po prostu nei chiałbym aby ktos sciagał moje zdjęcia... jest na to jakis sposób? A jak nie to sa jakies inne galerie ktore sa rownie ciekawe darmowe i nei maja takiej głupiej opcji! Albo jak maja to moze da sie ją deaktywowac na zawołanie ?? POMÓŻCIEWitam

Odnośnie pytania - jeśli programista tam taki przycisk umieścił to pewnie da się go usunąć, czy w opcjach można wyłączyć tego nie wiem bo nie mam tej galerii (mam coppermine - www.roztocze.info/galeria/ (http://www.roztocze.info/galeria/)) - mam jednak pytanie z innej beczki - po co publikujesz zdjęcia ? boisz się, że ci je zabiorą ? zabezpiecz jakimś znakiem wodnym ... nawet jak usuniesz ikonkę z pobieraniem to jest co najmniej tuzin sposobów by takie zdjęcie z twojego serwisu ukraść (ktoś kto chce pobrać zdjęcie zna te sposoby) - zaczynając od prostego print screena, przez podgląd ścieżki do zdjęcia w źródle strony ... a jak ktoś się uprze to httrackiem całą stronę ci ściągnie ...

ps. chcesz znać 100% sposób na zabezpieczenie zdjęć przed kopiowaniem ich ze strony ?

NIE PUBLIKUJ ICH W INTERNECIE

a tak na poważnie najsensowniejszy jest znak wodny ...

pozdrawiam
Krzysiek

gospat
28-07-2007, 09:47
Dziękuje za odpowiedz.